Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Mutant Year Zero Genişleme Paketi Geliyor

İlginç bir hikaye akışı ve karakterleri ile birlikte geçtiğimiz sene hayatıma giren Mutant Year Zero oyununa genişleme paketi geliyor. Bu genişleme paketi ile birlikte oyuna yenilikler ve hikaye detayı eklenecek. Çıkışı ile oyuncular tarafından olumlu yanıtlar almayı başaran oyun genişleme paketi ile de başarı toplayacak gibi gözüküyor.

Seed of Evil Ek Paketi

Seed of Evil çıkacak olan ek paketin adı. Ek pakete geçmeden önce bilmeyenler için Mutant Year Zero nasıl bir oyun onun üzerine bir şeyler anlatalım. Oyun sıra tabanlı oynanışa sahip. Oyun gizlilik ile savaş mekaniklerini bir araya getirdi. Bunu da sıra tabanlı sistem ile birlikte iyi harmanlayan bir yapım olarak karşımıza çıktı. Bu sistem özellikleri ile birlikte oyun aslında karakterleri ile daha fazla dikkat çeken bir yapım oldu aslında.

Karakterler arasında mutasyona uğramış ördek ve domuz görüyoruz. Aynı zamanda bir insan da oyunda bulunuyor. Oyun aslında İsveç’te bir masaüstü rol yapma oyununa dayanıyor. Gelelim şimdi gelecek olan ek paketin içeriğine.

Ek paket 30 Temmuz tarihinde PC,PlayStation 4, Xbox ve Nintendo Switch için yayınlacak. Seed of Evil ek paketi Nintendo versiyonu ile birlikte çıkışını yapacak. Gelecek olan ek paket ile birlikte yeni haritalar oyuna eklenecek.

Aynı zamanda yeni düşmanlar, yeni karakter ve yeni bir hikaye karşımıza çıkıyor. Oyuna mutasyon geçirmiş olan bir karakter ekleniyor. Aynı zamanda oyuna yeni bir hikaye eklenecek. Eklenecek olan bu hikaye ise ana hikayenin bittiği yerden devam edecek. Tekrar oyuna dönmek için iyi bir fırsat aslında. Tatlı bir hikaye ile karşımıza çıkacak.

Seed of Evil Fragmanı

Seed of Evil Trailer<br>

Gelecek olan ek paket Steam‘da şuan için 41,25 TL. Normal çıkacağı fiyat ise 15 dolar olacak. PC tarafında Steam haricinde ne kadar paraya çıkış yapacağı daha açıklanmadı. (Türkiye için ne kadar olacağı.) Ana oyun da Steam üzerinden indirimli hali 53 TL’dir.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel