Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Rainbow Six Siege, Eş Zamanlı Oyuncu Rekoru

Ubisoft’un en iyi çevrim içi oyunu büyük ihtimalle Rainbow Six Siege yapımıdır. Oyun 2015 yılında çıkışını gerçekleştirdi. Bu sene de oyun 5. yılını kutlamaya hazırlanıyor. “Void Edge” adlı bir operasyon bir kaç hafta sonra 5. yıla özel olarak başlayacak. Ama bu haberimiz gelecek olan Void Edge ile ilgili olmayacak. Oyunun kırdığı yeni bir rekor ile ilgili olacak. Oyun bildiğiniz gibi her sene üzerine koyarak ilerlemeye devam ediyor. Her sene yeni oyunculara ulaşmayı başarıyor, aynı zamanda da popülerliğini arttırmaya devam ediyor. O yüzden de oyunun ivmesi hep yukarı doğru gidiyor. Güncellemeye iki hafta olmasına rağmen Rainbow Six Siege eş zamanlı oyuncu rekoru kırmayı başardı. Bu başarısı Steam üzerinden alınan verilere göre veriliyor.

Steam Charts verilerine göre oyun 178,824 eş zamanlı oyuncuya erişmiş durumda. Bu oran son derece büyük bir oran olarak karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda sürekli olarak artan bir oran olduğu da gözüküyor. 2019 Aralık ayında 138 bin olan eş zamanlı oyuncu sayısı Ocak 2020’de 157 bine yükselmişti şimdi ise üzerine 20 bin daha koymayı başardılar. Bu başarı oyuna olan yatırımların doğru ve oyunculara yönelik olmasından kaynaklanıyor. Bu sayede de Rainbow Six Siege eş zamanlı oyuncu rekoru kırmayı başardı.

Rainbow Six Siege 5. Yıl

Beşinci yıla özel olarak bir çok yenilik ve etkinlik oyunun içerisinde göreceğiz. Aynı zamanda bu sene ilginç bir tercihte yapıldı. Oyuna eklenecek olan operatör sayısı diğer senelerde 8 iken 6’ya indirildi. Ama bu indirim ile birlikte battle pass’te indirime gidildi. Oyuna eklenecek olan 2 karakterde tanıtıldı. İzlemeyenler için videosunu aşağıdan izleyebilir.

Oyun PC’de Steam ve Epic Games Store üzerinden satılıyor. Oyun şuan için indirime girmiş durumda. 41 TL gibi bir fiyata oyunu satın alabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizleri Takip Etmeyi Unutmayın  👍

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel