Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Yeni Bir Hikayeli Hayatta Kalma Oyunu Geliyor: Cendres

Life Is Strange, Vampyr’ın geliştiricisi Dontnod’un kurucu ortaklarından olan yeni stüdyo tarafından yeni bir oyun geliştiriliyor. 2021 yılında çıkışını yapacak olan oyun Steam’de karşımızda olacak. Doğrusal olmayan anlatımlı hayatta kalma simülasyonu olarak oyun tanımlanıyor. Cendres fragmanı da yayınlandı.

Oyunda güvenli sığınak arayışında, perişan bir dünyada dört karakterli bir partiye liderlik edeceksiniz. Yol boyunca malzemeleri toplamanız ve yönetmeniz, ahlaki ikilemler arasında seçim yapmanız ve 16 farklı sondan birine doğru ilerlemeniz gerekecek.

Cendres Fragman

Oyunda tercihlerinizin büyük bir önemi bulunacak. Bunun içinde çalışmalar sürüyor. Yukarda da belirttiğimiz gibi 16 farklı son oyunda bulunuyor. Geliştirilme sürecinde olduğu için bu sayı artada bilir.

Hikaye volkanik bir kıyametin oyunun gezegenini yok etmesinden 200 yıl sonra geçiyor. Bir kaptan, Petra, bir savaşçı, Sinh, bir bilim adamı, Kali ve bir izci Nadir’le güvenli bir yuva bulmaya çalılıyorsunzu. Nameless XIII, her bir parti üyesini ve onların geri kalanıyla olan ilişkilerini ve çatışmalarını tanımanıza izin vermeyi ve onları delilikten korumayı vaat ediyor.

Oyunda parti içerisinde çeşitli sorunlarda karşınızda olacak. Buda bazı karakterleri yolda öldürmek zorunda kalabilirsiniz. Yada bazı karakterler bazılarını öldürebilir.

Nameless XIII tarafından geliştirilen oyun Steam’da karşımızda olacak. Diğer platformlar hakkında açıklamalar henüz gelmedi. Nameless XIII Dontnod’ın kurucularından Hervé Bonin’in desteklediği bir firma.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel