Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Ne Yersen Osun Karşınızda Bugsnax

PlayStation 5 etkinliği sırasında gösterilen bağımsız oyunlardan birisi de olmuştu. Oyun bir çok platform için çıkışını gerçekleştirecek. Young Horses tarafından geliştirilen Bugsnax oyunu nasıl bir yapım detaylarına bakacağız. Nasıl bir oyun karşımızda olacak, açıklanan sistem gereksinimleri ve diğer detayları neler hepsine göz atacağız. Macera, komedi tarzında bir ada oyunu karşımızda olacak. Oyunun ana teması ise ne yersen osun olarak karşımıza çıktı. Eğlenceli fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bugsnax oyunu ilginç bir tarza, hikayeye ve mekaniğe sahip. Oyun hakkında açıklanan detayları sizler ile paylaşmaya çalışacağız. Davet edildiğiniz adada bir macera sizleri bekliyor olacak. Ekosisteme ayak uydurmanız gerekiyor.

Bugsnax’in Hikayesi

Bugsnax’te, Bugsnax adlı efsanevi yarı böcek yarı atıştırmalık yaratıkların evi olan Snaktooth Adası’nda acayip bir maceraya çıkacaksın. Cesur gezgin Elizabert Megafig’in davetlisi olarak geldiğinde, ev sahibinin ortalıkta olmadığını fark ediyorsun. Kampı darmadağın olmuş, takipçileri adanın dört bir yanına dağılmış ve açlar!Snaktooth Adası’nın sırlarını çözmek senin elinde: Lizbert’e ne oldu? Bugsnax nedir ve nereden gelir? En önemlisi de tatları neden bu kadar GÜZEL?

Bugsnax’in PC sistem gereksinimleri

MinimumÖnerilen
İşletim SistemiWindows 7İşletim SistemiWindows 10
İşlemciIntel Quad Core 2.6 Ghz veya eş değeriİşlemciIntel Core i5 2.8 Ghz veya üstü
Bellek6 GBBellek8 GB
Depolama6.7 GBDepolama7.5 GB
Direct X9Direct X11
Ekran Kartı2 GB DirectX 11 Ekran Kartı (Intel UHD 620, NVIDIA GT 920M)Ekran Kartı4 GB DirectX 11 Ekran Kartı (GTX 970 veya üstü)

Oyun 2020 yılı içerisinde çıkışını gerçekleştirecek. Konsol ve PC için oyun çıkışını yapacak. Aynı zamanda PlayStation 5 için de çıkış yapacak oyunlardan birisi olacak.

PlayStation 5 Lansman Haberlerimiz

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!