Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

E3 2022’nin Bu Sene Nasıl Düzenleneceği Belli Oldu

E3 fuarı son dönemlerde beklentileri tam olarak karşılayamıyor. Eski ihtişamlı zamanlarından uzaklaşmaya başladı. 2021 yılında gerçekleşen E3 fuarı sıkıcı ve sönük olarak değerlendirilmişti. Ama fuar gerçekleşmeye devam etme kararı aldı. Alınan karar sonrasında ise E3 2022 yapılacak ve tamamen dijital olacak.

ESA tarafından düzenlenen E3 Covid-19 salgını dolayısıyla dijital olarak gerçekleşecek. sağlık riskleri ve bunun katılımcıların güvenliği üzerindeki olası etkilerini düşünerek E3’ün 2022 yılında da fiziksel değil, dijital olarak düzenleneceğini bildirdi.

Hatta analist Mike Futter’a göre ESA zaten fiziksel olarak fuar düzenlemek istemiyormuş ve salgında bunun bahanesi haline geldi diyor. Futter “ESA’nın geçen yaz düzenlediği etkinlik iyi değildi. Yayıncılar da basına ve tüketicilere ulaşmak için ESA’ya abartı paralar ödemek zorunda olmadıklarını öğrendiler” diyor.

Son dönemlerde TGA ve Gamescom gibi etkinliklere ilgi daha da arttı. E3’te bu fuarların arkasında kalmaya başladı. TGA ve Gamescom’a ilginin artması E3’ü daha da geride bırakmaya başladı. E3’ler eski haline dönecek mi yoksa zamanla unutulacak mı göreceğiz.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel