Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Amnesia: Rebirth Oyunu Sonunda Duyuruldu

Korku oyunu sevenleri buraya alalım ufaktan. Yeni bir korku oyunu bu sene içerisinde karşımızda olacak. Bu yeni korku oyunu daha önce çıkardığı oyunlar ile kendisini kanıtlamayı başaran bir firmadan geliyor. Frictional Games tarafından gelecek olan yapım iddialı bir giriş yapmayı başardı. Oyuncuları korkutma sözü verildi bile aslında. Bunun haricinde bu firmayı daha önce duymamış olanlar için firma on yıl önce Amnesia: The Dark Descent yapımını hayatımıza soktu. Beş yıl öncede firma SOMA oyunu ile karşımıza çıkmıştı. İki yapımda da firma yapmak istediğini tam anlamı ile sunmayı başardı. Şimdi ise Amnesia: Rebirth oyunu ile karşımızda olacaklar.

Amnesia: The Dark Descent oyunu ile aynı evrende geçecek olan oyun farklı bir hikaye ile karşımızda olacak. Gelecek olan Amnesia: Rebirth oyunu oyuncuları dehşetin ve korkunun tam ortasına bırakacak. Yapılan açıklamalar bu yönde oldu aslında. İddialı bir giriş yapacaklar gibi duruyor.

Oyun tamamen yeni bir karakter olan Tasi Trianon isimli karaktere odaklanacak. Bu da aynı evrende bizlere farklı bir hikaye sunacaklarını göstermiş oldu.

Oyunun açıklaması şu şekilde “Nefesini bırakamazsın. Yaratık sadece birkaç santim ötede. Tek amacı korkundan beslenmek. Bu yüzden karanlıkta çömelmiş duruyorsun, içinde korkunun yükselmesini durdurmaya, içinde yatanları susturmaya çalışıyorsun.” şeklinde.

Amnesia: Rebirth Fragman

Oyun 2020 yılının sonbahar ayları içerisinde çıkışını gerçekleştirecek. Oyun çıkışını gem PC için hemde PlayStation 4 için gerçekleştirecek. Yeni nesil konsollara geçiş döneminde korkuya doyacağız gibi duruyor.

Sosyal Medya Hesaplarımız 

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel