Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Yu Suzuki: Shenmue 4 Oyunu Geliştirilebilir

Bir Kickstarter projesi olarak başlayan Shenmue 3 oyunu hakkında yeni detaylar gelmeye başladı. Oyun 6.3 milyon gibi Kickstarter’da bağış toplamayı başardı. Bu başarısı ile birlikte de oyun geliştirilmeye başlandı ama beklenen başarı tam sağlanamadı. Oyunun satışlar beklendiği şekilde olmadı. Kutulu satışlarda istenilen olmadı. Dijital ve Kickstarter tarafında ise yeni oyun geliştirecek kadar satış sağlanmış olmalı. Shenmue 4 ile ilgili olarak oyunu yönetmeninden açıklamalar geldi. Yu Suzuki oyunun geleceğiyle ilgili olarak açıklamalarda bulundu. Yeni bir Shenmue geliştirmek istiyor.

Oyunun yönetmeni Yu Suzuki serinin devam edeceğini inanıyor. Yeni bir oyun gelirse de bu oyunun ana akım bir oyun olması gerektiğini açıkladı. Bu duruma göre bir geliştirilme sürecinin olması gerekiyor. O yüzden de tüm oyunculara hitap eden bir oyun olarak çıkarmayı planlıyorlar.

Suzuki “Eğer Shenmue 4’ü yapma imkanım olursa -ki sanıyorum olacak – daha sıradan oyuncuları nasıl tatmin edeceğimizi biliyorum, yani herkesin tatmin olacağı bir oyun yapmak istiyorum” diyor.

Aynı zamanda Suzuki yeni oyunda görev işaretçileri, hızlı seyahat ve zaman geçirme seçeneklerinin olmasını. Daha gelişmiş arayüz gibi özelliklerin bulunması gerektiğini düşünüyor.

Yönetmenin Shenmue 4 ile ilgili olarak kafasında planların olduğu belli. Büyük ihtimalle de oyun yakında çıkışını gerçekleştirecek. O yüzden de gelecek olan yeni oyunda neler olacağını planlamış durumda. Bu planlar ile birlikte de Shenmue’nun yeni oyunu gelecek. Bu oyun aynı zamanda tüm oyunculara hitap edecek bir yapım olması planlanıyor.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!