Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Youtube 2019 En Çok Kazananları Belli Oldu

Youtube platformu üzerinden günümüzde ciddi miktarlarda paralar kazanılıyor. Güncel olarak iş pazarı sürekli olarak büyümeye devam eden Youtube’da en çok kazanan isimler de belli oldu. Youtube 2019 en çok kazananları listesinde tanıdık isimler bulunurken çocuklar da listenin ilk 10’unda yer bulmayı başardı.

Youtube’nin Bu Sene En Çok Kazanan İsimleri

Yayın platformları günümüzde sürekli olarak artmaya devam ediyor. Bunların arasında ise en ünlü olanı Youtube’dir büyük ihtimalle. Bu büyüklüğü ile de birlikte yayıncılarına ciddi miktarlarda paralarda kazandırıyor. Bu listede ise Youtube üzerinde en çok kazanan isimler belli oldu. İlk sırada bulunan isim son bir kaç yıldır listenin ilk sırasında yer almaya devam ediyor.

Buraya kısa bir dipnot girmek istiyorum. MultipleGame olarak bizlerinde oyun dünyası üzerine kurulu bir Youtube kanalımız mevcut bizlere destek olmak isterseniz eğer kanalımıza abone olabilirsiniz. Desteğinizi Bekliyoruz.

MultipleGame Youtube

Kısa bir reklamdan sonra en çok kazanan isimlere geçelim. Bu listeleme Forbes dergisi tarafından hazırlanmıştır. Bu listede sadece Youtube gelirleri eklenmiş değil, aynı zamanda reklam gelirleri ve Youtube sayesinde kazanılan tüm gelirler eklenmiş durumda.

Youtube 2019 En Çok Kazananları

 1. Ryan Kaji
 2. Dude Perfect
 3. Anastasia Radzinskaya
 4. Rhett and Link
 5. Jeffree Star
 6. Preston
 7. PewDiePie ve Markiplier (berabere kaldılar)
 8. DanTDM
 9. VanossGaming

Listede de gördüğünüz gibi ilk sırada bulunan isim bir çocuk. Kendisi Youtube üzerinden oyuncak tanıtımı yapıyor. 23 Milyon abonesi bulunan Kaji’nin 35 milyon dolar gibi bir gelire sahip. Aynı zamanda kasım ayı içerisinde Race with Ryan isimli bir oyun yayınlandı. PC, PS4, Xbox One ve Switch’de çıkışını gerçekleştirdi.

İkinci sıradaki Dude Perfect bir spor eğlence grubu, üçüncülükteki Anastasia Radzinskaya’nın ise yine yalnızca 5 yaşında olduğunu ve yayınlardan 18 milyon dolar kazandığını söyleyeyim.

Listeleme bu şekilde bulunuyor. Listenin ana unsurları çocuklar oluşturuyor. Bakalım önümüzde ki sene bu durum değişecek mi?

Bizlere Destek Olmak İsterseniz Sosyal Medya Hesaplarımız

Twitter

Facebook

Pinterest

LinkedIn

Reddit

Youtube

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel