Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Yılın Son State of Play Etkinliği İçerisinde Gösterilen Fragmanlar

PlayStation markası bu sene 25. yılını geride bıraktı. Yirmi beşinci yıla özel olarak ise ilk etapta çok fazla içerik göremedik. Bir nostalji havası yaratması için sosyal medya hesaplarından paylaşımlarda bulundular. Daha sonra ise PlayStation tarihini anlatan bir siteyi oyuncuların beğenisine sundular. Tam 25. yıl bunlar ile sınırlı kalacak diye düşündüğümüz sırada, Sony tarafından yılın son State of Play etkinliği gerçekleşeceği açıklandı. Bugün itibari ile de bu etkinlik gerçekleşti.

State of Play Etkinliği

Etkinliğin gerçekleşeceğinin açıklanması ile birlikte günler sayılmaya başlandı. Ama gelen açıklamalar sadece oyun fragmanları ve PlayStation 4 ile ilgili olacağı yeni nesil konsol ile ilgili olarak bilgi paylaşılmayacağı da açıklandı. Bu bilgiler ışığında yılın son State of Play etkinliğini beklemeye başladık. Gerçekleşen etkinlikte sürprizler de gerçekleşti.

Sizler için fragmanları seri bir şekilde izlemeniz için bölmeden koyacağız. O yüzden de bu kısım da sizlere duyurulan bazı oyunlar hakkında bilgi vermek istiyoruz.

İlk olarak Ghost of Tsushima’nın gösterilmesi ilk beklentilerin gerçekleşmesine yol açtı. Sucker Punch tarafından geliştirilen oyun için yeni bir fragman daha yayınlandı. PlayStation özel olarak çıkacak olan oyun hakkında çok fazla bilgi sahibi değiliz ama yakın bir zamanda yayınlanan fragmanın devamının geleceğini biliyoruz. İlk sürpriz gerçekleşmiş oldu.

İkinci ve aslında en büyük sürpriz ise son dönemlerde sızıntısından geçilmeyen ve hangi etkinlikle duyurulacağı tahmin edilmeye çalışılan oyun oldu. Merakla beklenen Resident Evil 3 Remake sonunda duyuruldu. Resident Evil 2 Remake çıktıktan sonra en çok merak edilen oyunlardan birisiydi. Son kısmında Nemesis’i de kısa bir görme şansına erişiyoruz.

Bu kısa bilgileri de verdikten sonra şimdi seri fragman kuşağında başlayabiliriz.

Untitled Goose Game

Spellbreak

Dreams

Superliminal

Paper Beast VR

Kingdom Hearts III Re Mind

Predator Hunting Grounds

Babylon’s Fall

Resident Evil 3 Remake

Ghost of Tsushima

Yılın son State of Play etkinliği içerisinde duyurulan oyunlar bunlar oldu. Sizler duyurulan oyunlar hakkında neler düşünüyorsunuz. Bizler ile paylaşın. Aynı zamanda oyun içeriklerine daha hızlı bir şekilde ulaşmak ve bizlere de destek olmak isterseniz sosyal medya hesaplarımız üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Twitter

Facebook

Youtube

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel