Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Yeni Silent Hill Oyununu Bloober Team Geliştiriyor Olabilir

Silent Hill’e dair son dönemlerde söylentiler artmaya başladı. Oyun dünyasında da büyük hevesle bekleniyor. Özellikle oyunun bestecisinden gelen haber sonrasında açıklama gelmesi bekleniyordu. Şimdi de The Medium oyunun geliştiricisinden haber geldi. Bloober Team “çok ünlü bir oyun yayıncısıyla birlikte” bir süredir bilinen bir korku IP’si üzerinde çalıştıklarını açıkladı. Bu açıklamada akıllara Silent Hill’i getirdi.

CEO’su Piotr Babieno GI.biz’e yaptıkları açıklama sonrasında büyük bir seri geliştirdiklerini açıkladı. “Bir yılı aşkın süredir bir başka oyun projesi, bir başka korku oyunu üzerinde çalışıyoruz. Ve bunu çok ünlü bir yayıncıyla birlikte yapıyoruz. Kim olduğunu size söyleyemem. Projenin ne olduğunu da söyleyemem, ama insanların ne üzerinde çalıştığımızı öğrendiklerinde çok heyecanlanacaklarına eminim.”

Bu açıklamalardan Silent Hill nasıl çıkıyor derseniz. Silent Hill bestecisi Akira Yamaoka’nın The Medium için beraber çalıştılar.

Konami yaz ayları içerisinde Silent Hill geliştirildiği söylemişti. Konami iki ayrı Silent Hill oyunu üzerine çalışıyor.

Yaz aylarına doğru detayları öğreneceğiz. Konami’den gelecek açıklamalar olaya netlik kazandıracak.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel