Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Yeni Call of Duty Oyunu Duyuruldu

Activision 2019’un son çeyreğini değerlendirdiği konferans bir konferans gerçekleştirdi. Bu gerçekleştirdiği konferans sırasında da sürpriz bir açıklama yaptı. Yaptığı açıklama da yeni Call of Duty oyunu oldu. Normal şartlarda Call of Duty yapımlar yılın ortalarına doğru duyuruldu. Ama Activision bu sefer elini çabuk tutmayı tercih etti. Yapılan açıklama ile de birlik 2020 senesinde yeni bir Call of Duty oyunu geleceği Activision tarafından doğrulanmış oldu.

Yapılan bu duyuru ile birlikte de oyunun ne zaman çıkacağı bilinmiyor. Aynı zamanda oyun ile ilgili olarak detaylar da henüz paylaşılmış değil. Hangi stüdyo oyunun yapımcılığını üstlenecek. Nasıl bir yapım ile karşımızda olacaklar bir detay paylaşılmış değil. Oyunu yapımcılığını Treyarch, Sledgehammer Games ve Raven Software’den almıştı. Ama bu konu ile ilgili bir açıklama gelmedi. O yüzden Treyarch’ın oyunu yapacağı da açıklanmadı. Ama gelen sessizlik oyunun Treyarch tarafından yapılacağını gösteriyor.

Ortaya atılan iddialara göre Sledgehammer ve Raven’ın kullanmak istediği fikirler, Treyarch’ın da desteği ile yeni model Call of Duty’nin tek kişilik modunu oluşturacak yönünde oldu.

Yeni Call of Duty oyunu ile ilgili bildiğimiz bir diğer önemli detay da şu olmuştu. Bunu 2020 yılının başında öğrenmiştik. Treyarch’ın emektar tasarım yönetmeni David Vonderhaar, yeni nesil CoD oyununda Jetpack olmasını istemediğini Twitter üzerinden duyurmuştu.

Yeni oyun ile ilgili olarak bildiğimiz en büyük gelişme bu yönde oldu. Bunun haricinde Call of Duty oyunu ile ilgili olarak başka bir detay henüz bilmiyoruz. Yeni jenerasyon Call of Duty içerisinde Jatoack olmayacak.

Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizleri Takip Etmeyi Unutmayın 😀

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!