Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Yeni Battlefield Oyununun Ne Zaman Geleceği Açıklandı

DICE IGN’e bazı açıklamalarda bulundu. Bu açıklamalar da Star Wars Battlefront 2, Battlefield 5 ve yeni Battlefield oyunu ile ilgili oldu. DICE oyunlarının geleceğiyle alakalı açıklamalarda bulundu. Bu açıklamalar ile birlikte de kafalarda bazı sorular cevap buldu. Bu cevaplarla da sevindirici haberler karşımıza çıktı.

İlk olarak Star Wars Battlefront 2 ve Battlefield 5’in geleceğinin detaylarına bakalım. Oyunlar çıkalı bir kaç sene gibi süre oldu. Bu süre içerisinde de bir sürü güncelleme aldılar. DICE yavaşça oyunların sonlarına doğru gelindiğini açıkladı. Açıklamalarından birisi de Star Wars Battlefront 2’nin geleceği ile oldu. Oyuna son bir içerik güncellemesi gelecek ve daha fazla içerik güncellemesi gelmeyecek. Oyunun bu süre içerisinde sunucuları kalmaya devam edecek bir de dengelemeler gelecek.

Battlefield 5 ile ilgili de oyunun son dönemlerine giriş yapıldığını açıkladı. Daha önce EA serinin geleceğiyle alakalı açıklamalarda bulunmuştu. Electronic Arts da bu oyunun 2022 mali yılı içerisinde (2021 Nisan ile 2022 Mart arası) çıkacağını söylemişti. DICE’de alanı daha fazla daralttı. Yeni Battlefield oyunu 2021 yılında çıkacağını açıkladı. 2021 yılında oyunun çıkmasının sebebi de anlaşılmış oldu.

Oyunun 2021 yılında çıkmasının sebebi yeni nesil konsolların sene sonunda çıkacak olmasından kaynaklanıyor. Battlefield oyunu da kullanılan tüm platformlara çıkışını yapacak. PC, PlayStation 4-5, Xbox One- Series X için çıkışını yapacak gibi duruyor.

EA’in yaptığı açıklamalardan birisi de vaktiyle ‘Yeni neslin tüm imkanlarını kullanacakları yönünde’ açıklama yaptı.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!