Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Yeni Batman Oyunu Geliyor

Yayınlanan görseller ve detaylar güzel bir kahraman oyununa işaret ediyor. Uzun bir aranın ardından yeni Batman oyunu geliştiriliyor. Geliştirilen oyunda ise bizleri enteresan bir hikaye bekliyor olacak. İlk gelen detaylar ise gizem yaratmaya değdi doğrusu. Batman temalı yeni bir oyunun gelecek olması sevindirici bir haber oldu. Ama oyunu Batman: Arkham serisinin yaratıcıları olan Rocksteady değil Warner Bros. Montreal geliştiriyor.

Arkham Serisinden Sonra Yeni Batman

Yeni gelecek olan Batman ile ilgili olarak çalışmalar uzun süredir devam ediyormuş. Yeni oyun ile ilgili olarak ise henüz herhangi bir detay paylaşılmış durumda değil. Sadece WB Montreal resmi hesapları üzerinden yayınlanan görseller mevcut. Ama yayınlanan bu görseller ile birlikte oyunun nasıl bir çizgisi olacağını tahmin edebiliyoruz. Ama oyun gizemini korumaya devam ediyor.

Yayınlanan görseller ile birlikte teoriler ortaya atılmaya başladı. Parça parça yayınlanan görsellerin ardından ise. Şövalyeyi Yakalayın isminde bir tweet atıldı. Bu da polis departmanı ile Batman arasında bir yakalamaca olacağını gösteriyor. İşin içerisinde bir de Baykuşlar Divanı’nın da büyük bir yeri olacak. Twitter hesaplarına göz atarsanız tüm paylaşımları görebilirsiniz.

Bu sefer düşman deliler, azılı düşmanlar olamayacak ve yakalayan taraf Batman olmayacakmış gibi duruyor. Gotham City şövalyesinin peşine düşmüş durumda olacak. Bunun sebebi ne olacak ve nasıl aktarılacağı merakla bekleniyor.

Bu sene içerisinde oyun ile ilgili olarak daha detaylı bilgi göreceğiz. Ama yeni nesil konsollar döneminde oyun çıkışını gerçekleştirebilir. Yeni detaylar paylaşıldığı zaman hızlı bir şekilde sizlere aktaracağız. Uzun bir aranın ardından yeni Batman oyunu geliyor. Batman olmayı özledik, umarız güzel bir hikaye bizleri bekliyor olacak.

Bizi Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Etmeyi Unutmayın

Twitter

Facebook

Pinterest

LinkedIn

Reddit

Youtube

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!