Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Yakuza: Like a Dragon PlayStation 5 Sürümü Detayları

Yakuza serisinin sekizinci ana oyunu olarak çıkışını Japonya’da yapan oyun yakında Batı piyasasında da çıkışını yapacak. 16 Ocak 2020 tarihinde Japonya’da PlayStation 4’te çıkışını gerçekleştirmişti. Batı tarafında ise oyun birden fazla platforma çıkışını yapacak. PlayStation 4, Xbox One ve PC tarafına oyun çıkışını yapacak. Bunun yanında yeni nesil konsollar için de oyun çıkışını yapacak. Peki Yakuza Like a Dragon PlayStation 5 sürümü detayları açıklandı. Hep birlikte bu özelliklere bakalım.

Yakuza Like a Dragon 60 dolar fiyat etiketi ile çıkışını gerçekleştirecek. mevcut nesil için çıkışını yapacağı gibi yeni nesil konsollar için de oyun çıkışını gerçekleştirecek. PlayStation 5 ve Xbox Series X için de oyun karşımızda olacak. Yeni nesillerde de 60 dolar fiyat etiketi ile oyunun satışı gerçekleşecek. Bir fiyat artışının olmayacağı açıklandı. Aynı zamanda oyunu PlayStation 4 yada Xbox One’da alırsanız ücretsiz olarak yeni nesil konsollarda da oynayabileceksiniz.

Bu sistem için SEGA Smart Delivery programını kullanacağını açıkladı. PlayStation 5 tarafında da bu tarz bir sistem üzerine çalıştıklarını açıkladılar. Oyunu konsollar için bir kere satın almanız yeterli olacak.

Yakuza Like a Dragon PlayStation 5 ve İngilizce Dublaj

Oyunun batıda tam çıkış tarihi bilinmiyor. İlk olarak PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışlarını gerçekleştirecek. Sonradan ise çıkışlarını PlayStation 5 ve Xbox Series X üzerinde yapacaklar. Peki oyunun batı piyasasına gelmesi ile gelecek ekstra özellikler neler bir göz atalım. Şimdiden söyleyelim Türkçe altyazı ve içerik olmayacak.

Oyunda bir İngilizce dublaj seçeneği olacak. Bunun yanında altyazı olarak İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca ve İspanyolca’da oyunda olacak. Dil konusunda çeşitlilik bu şekilde duruyor.

Basın bültenine göre, İngilizce önde gelen seslendirme:

 • “Kaiji Tang, Ichiban Kasuga rolünde, 18 yıldır hapishanede geçirilen hikayenin kahramanı”
 • “Arakawa Ailesi Patriği Masumi Arakawa rolünde George Takei”
 • “Andrew Morgado, Koichi Adachi, hakikat arayışında bir eski polis”
 • “Greg Chun, Yu Nanba rolünde, eski hemşire dünyayı değiştirerek yıkıldı”
 • “Elizabeth Maxwell, bir göreve ev sahipliği yapan bir bar hostesi olan Saeko Mukoda olarak”

şeklinde açıklanmış durumda. Oyun yakında Batı’da çıkışını gerçekleştirecek. Daha fazla detay geldikçe sizler ile paylaşmaya devam edeceğiz. Bizleri takip etmeyi unutmayın.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!