Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Yakuza: Like a Dragon PC İçin Gelebilir

Bir sızıntı haber ile karşınızdayız. SteamDB tarafından bu veri ortaya çıkarıldı. Steam veritabanında yapılan değişiklikleri takip eden SteamDB Yakuza: Like a Dragon oyunu için bir sayfa oluşturulduğunu gördü. Bu durum ile birlikte ilerleyen dönemde Yakuza: Like a Dragon PC için geliyor. İlk çıkışını oyun Japonya’da PlayStation 4 için yapmıştı. Şimdi ise Avrupaya doğru oyun yolculuğa çıktı.

Yakuza: Like a Dragon oyunu Yakuza serisinin en son yapımı. Yakuza oyunun sekizinci oyunu olarak çıkışını gerçekleştirdi. Oyun bu senenin başında sadece Japonya için çıkışını gerçekleştirmişti. Oyunun çıkacak olan PC için gelmesi bazı soru işaretlerini de beraberinde getirdi. Çünkü serinin PC’de olan oyunları Yakuza 0, Yakuza Kiwami ve Yakuza Kiwami 2 PC’ye gelmişti. Şimdi ise arada bir çok boşluk olacak şekilde serinin son oyunu gelecek.

Yakuza: Like a Dragon PC için geldiği zaman serinin diğer oyunları da gelebilir. PC oyuncuları için hikaye olarak boşluk oluşacak. Bunu nasıl giderecekleri ise büyük merak konusu olacak.

Game Pass Üyelerinin Dikkatine

Seriyi Xbox tarafında oynamak isteyenler içinde Xbox Game Pass sistemine oyunlar eklendi. Yakuza oyunları Game Pass’te bulunuyor. Like a Dragon’da bakalım gelecek olan oyunlar arasında yerini bulacak mı? Xbox’ın çalışmaları nasıl olacak göreceğiz.

Sizce Like a Dragon PC’ye gelir mi? Gelirse de eğer diğer oyunları ile ilgili nasıl bir çalışma olacak göreceğiz. Hikaye bütünlüğü içim diğer oyunlarında PC’ye gelmesi gerekiyor.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel