Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Yakında Xbox Series X Oyunları Gösterilecek

Yeni nesil konsol savaşları sürmeye devam ediyor. Ne kadar Corona virüsü nedeniyle bazı sıkıntılar yaşansa da açıklamalar gelmeye devam ediyor. Phil Spencer yeni nesil konsolları Xbox Series X ile ilgili olarak yeni açıklamalarda bulundu. Bildiğiniz gibi konsolların bugüne kadar sistem özellikleri açıklandı. Bu durum değişecek gibi duruyor. Yakında Xbox Series X oyunları gösterilecek. Aynı azmanda da yeni servis sistemleri ile ilgili açıklamalarda gelecek. Spencer, Xbox Series X’in sistemi ve konsolun sunacağı servislerle ilgili hala daha açıklamadıları şeyler olmasına rağmen, şimdiye kadarki açıklamaları ‘oyunlara yer açmak’ amacıyla yaptıklarını söylüyor.

“İnsanların oynadığı şeyin oyun olduğunun farkındayız. Değişken oranlı gölgelendirmeyi oynamazsınız, ışın izlemeyi oynamazsınız, bu teknoloji kullanan oyunları oynarsınız” diyor Spencer ve bu teknolojileri göstererek, bunları kullanan oyunları göstermek için zemin hazırladıklarını belirtiyor. “Game Awards’ta konsolla beraber Hellblade II’yi göstermemizin sebeplerinden biri de buydu – Game Awards’ta elimizde bir oyun olmadan konsolu göstermek biraz etkisiz olurdu” demiş Phil Spencer. Bu konuda oldukça haklı olduğunu da söylemek lazım.

Spencer, Microsoft’un önümüzdeki günlerde oyunlar hakkında daha çok konuşmaya başlayacağını, üçüncü parti stüdyolarının da oyunlar hakkında konuşmak için sabırsızlandığını belirtmiş.

Gelen açıklamalar bu şekilde. Yeni nesil konsola savaşlarında yakında Xbox Series X oyunları gösterilecek. Bu sayede de konsola çıkacak olan birinci parti ve üçüncü parti oyunlar göreceğiz. PlayStation 5 ve Sony tarafından beklenen açıklamalar ile gelmiş değil. Sony cephesinde bu durumlar ile ilgili olarak bir durukluk söz konusu. Bunun nedeni PlayStation 4 ile sağlanan başarı olabilir. Xbox tarafının ise sürekli olarak yeni açıklamalar yapıp konsol ve servis satışlarında artış yakalaması gerekiyor.

Xbox bu süreci çok iyi yönetiyor. Sony tarafından gelecek olan atak ise nasıl olacak göreceğiz. Süreci yakından merakla takip ediyoruz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel