Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

XIII Remake Versiyonu Geliyor

İlk çıkışını 2003 yılında yapmış olan kült yapım XIII Remake versiyonu sonunda geliyor. Orijinal XIII Ubisoft Paris tarafından geliştirilen Cel-shade grafiklere sahip bir yapımdı. İlginç bir hikayeye sahip olan yapım yeni nesil konsollar ve oyuncular için geliyor.

Playmagic tarafından geliştirilen Remake versiyonu ile birlikte grafikler geliştirildi. Hikaye tarafından da ilginç bir senaryoya sahip olan yapım ilk çıktığında çok fazla beğenilmişti. Şimdi ise yeni nesil oyuncular için geliyor.

XIII Hikayesi

Olay Amerika’da geçiyor. Hafızasını kaybetmiş olan bir karakteri oyunda yönetiyoruz. Hafıza kaybına uğramış halde kendimizi Newyork Brighton Beach mahallesinde buluyoruz. Ama şöyle bir sorun var aranan bir suçluyuz aynı zamanda. Suçumuz da Amerika Başkanına suikast düzenlemek. Hafıza kaybedilmiş ve başkana suikastten dolayı aranan birini oyunda yöneteceğiz.

Çıkış tarihi ise 13 Kasım 2019 tarihinde olacak. XIII Remake versiyonunun yayıncısı ise Microids olacak. Microids “Amacımız XIII’ün keyifli hikayesini mümkün olan en iyi grafik ve animasyonları yeni nesil oyunculara sunmak” şeklinde açıkladı.

Bu sene içerisinde göreceğimiz oyunun fragmanı ise şu şekilde:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel