Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Xbox Star Wars Oyununun Sürprizini Bozdu

Bu sene içerisinde çıkışını gerçekleştirmiş olan Star Wars Jedi: Fallen Order oyunu iyi bir çıkış gerçekleştirmeyi başardı. Bu başarı ile birlikte satış rakamları da son derece iyi bir yapım karşımıza çıktı. Star Wars oyunları arasında en iyi satış yapan oyun başarısına ulaştı. Hikaye odaklı bir yapım olması ile birlikte oyuncular tarafından tercih edilen bir yapım olmayı başardı. Aynı zamanda işin arkasında Respawn’ın da olması işleri değiştirdi tabi. Bu güzel hikayeli oyunun sonu da bir o kadar sürpriz ile doluydu. Xbox Star Wars Jedi: Fallen Order oyununun sürprizini bozdu.

Yazımızın burasında okuyucularımızı uyarmak isterim. Yazının sonunda göreceğiniz videoyu eğer oyunu spoiler yemeden oynama niyetiniz varsa izlemeyin. Yok benim için sıkıntı yok ben oynadım yada benim için spoiler fark etmez diyenlerdenseniz izleyebilirsiniz. Biz uyarımızı yapalım yazımıza devam edelim.

Gelelim Xbox tarafının sürprizi nasıl bozduğuna. Black Friday’ı geçtiğimiz günlerde geride bıraktık. Black Friday’in arkasından da bildiğiniz üzere Şükran Günü geliyor. Birer günlük bir fark var aralarında. Bu yüzden de firmalar bu güne özel videolar hazırlıyorlar. Xbox’da bu videoları hazırlayan firmalardan birisi. SWJFO odaklı bir televizyon sinematiği hazırlandı. Bu hazırlanan fragmanda ise oyunun en büyük sürprizlerinden birisi görülüyor. Bu gösterilen fragmanın yayınlanması ile birlikte çok fazla tepki almasını sağladı.

Tepki alması son derece normal olarak görüyoruz. Özellikle hikaye odaklı yapımlarda, sonunun nasıl olduğunu gösteren spoilerlar son derece sinir bozucu oluyor. Oyuncuların sinirlerini bozmada üzerine yok. Xbox’da bilerek yaptığını düşünmüyoruz ama bu hataya düşen firmalardan birisi oldu. Şükran Günü için hazırlanan video tepkilere sebep oldu. Yayınlanan video ile birlikte Xbox Star Wars J:FO’ın sürprizini de bozmayı başardı.

Xbox’ın Sürprizi Bozan Star Wars Sinematiği

Eğer izlediyseniz siz bu büyük spoiler ile ilgili olarak neler düşünüyorsunuz? Gelen tepkiler de haklılar mı?

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel