Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition Ne Zaman Satışa Sunulacak?

Xbox One X için çıkacak olan son özel versiyon görücüye çıktı. Yakın zaman içerisinde de bu özel versiyon satışa sunulacak. Bir kaç gündür konuşulan ve görselleri ile göz dolduran Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition hakkında yeni bilgiler geldi. Bu bilgiler ile birlikte özel konsolun çıkış zamanı açıklandı. Aynı zamanda ne kadar üretileceği, hangi fiyatlardan satışa çıkacağı ile ilgili olarak detaylar da paylaşıldı. Bunlar ile birlikte konsol tanıtım fragmanı da yayınlandı.

Cyberpunk 2077 Limited Edition

Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition Ne Zaman Satışa Sunulacak?

İlk olarak konsolun ne zaman satışa sunulacağına bakalım. Cyberpunk 2077 Limited Edition Haziran 2020 tarihinde satışa sunulacak. Tamamen Cyberpunk 2077’ye göre tasarlanmış bir konsol olarak çıkışını yapacak. Johnny Silverhand’den ilham alınarak tasarlanmış bir konsol karşımızda olacak. Gerçeği söylemek gerekirse biz MultipleGame ekibi olarak tasarımı beğendik. Son derece güzel bir şekilde işlenmiş duruyor.

Bunun haricinde gelelim ne kadar üretimi olacağına. Cyberpunk 2077 temalı Xbox One X, sadece 45.000 adet üretilecek. Cyberpunk 2077 Limited Edition son derece sınırlı bir üretim olarak çıkışını yapacak. Fiyatı ile ilgili olarak ise henüz bir açıklama tam gelmedi.

Kontrolcüler Satışta

Söz konusu paket içerisinde yer alacak Xbox Wireless Controller – Cyberpunk 2077 Limited Edition aynı zamanda ayrı olarak da satın alınabilecek. Satışa çıkacak olan kontrolcünün fiyatı 75$. Benzer şekilde, Cyberpunk 2077 temalı diğer oyun aksesuarları da bugün itibariyle satışa / ön siparişe sunuluyor. Bunlar arasında SteelSeries Arctis 1 Wireless for Xbox Johnny Silverhand Edition kulaklık ve Seagate Game Drive for Xbox: Cyberpunk 2077 Special Edition harici sürücü yer alıyor.

Konsol çıkışını gerçekleştirdikten sonra ülkemize gelir mi o konu ile ilgili olarak gelişmeleri görmemiz gerekiyor. Ülkemize konsolun gelmesinden ziyade konsolun ülkemizde fiyatı daha çok merak ediliyor olacaktır. Oyun konsolu gelirse ülkemizde ne kadara satılır tahmin edemiyoruz ne yazıkki.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!