Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Xbox Game Studios Yıl Bitmeden Yeni Oyun Duyuracaklar

Xbox Game Studios’un başkanı Matt Booty yeni açıklamalarda bulundu. Yaptığı yeni açıklamalar ile birlikte bu yılında oyun açısından henüz bitmediğini göstermiş oldu. Yaptığı açıklamalar ile birlikte bu yıl bitmeden yeni oyunlarının duyurularını yapacağını açıkladı. Xbox Game Studios olarak yeni oyun duyuruları için hazırlandıklarını açıkladı. Bu açıklamalarında The Game Awards’da yapılması bekleniyor.

12 Aralık 2019 tarihinde gerçekleşecek olan etkinlik için de Xbox tarafının sürprizleri bulunuyor. Bu sürprizler ile birlikte seneye iyi bir veda edecekler. Aynı zamanda da oyuncuları da memnun etmeyi başaracaklar. Özellikle yeni nesil konsolların savaşının çıktığı bu dönemde iyi bir atak yapacaklar.

Xbox Game Studio’nun Yeni Oyunları

Bildiğiniz üzere Aralık ayı içerisinde iyi bir oyun çıkışını yapmayacak. Oyun açısından kısır bir döneme girmiş bulunuyor. Aynı zamanda da oyun duyuruları açısından da kısır bir dönem. Senenin bitimine son 1 ay gibi bir süre kaldı. Kalan bu süre içerisinde de yapılacak olan en büyük etkinlik The Game Awards olacak. Bu etkinlik ile birlikte bu senenin en iyi oyunu seçilecek. Ama bu oyun seçimi sırasında Xbox tarafından bir atak gelecek ve yeni oyun duyurusu gerçekleşecek.

Matt Booty vermiş olduğu röportajda bu detay üzerine durdu. 12 Aralık da yeni oyun duyuruları bekliyoruz. Ama büyük bütçeli bir yapım olmasını beklemiyoruz. The Game Awards’da bir yada iki oyun duyurusu yapılacaktır. Asıl şovlarını E3 2020’ye saklıyorlar. Ama TGA’yı da boş geçmeme düşüncesindeler. Bakalım hangi oyunların duyurusu gerçekleşecek.

Aynı zamanda Matt Booty’in vermiş olduğu röportajda verdiği diğer detay ise Scarlett’in yolda olduğunu ve xCloud’un da momentum kazandığı yönünde oldu.

Matt Booty Açıklamları

“Bence bütün stüdyolarda bir şeyler kalmış. Henüz hakkında konuşmamış olduğumuz çok sayıda duyurulmamış projemiz var. Scarlett’in lansmanıyla yeni bir Halo başlatmak için geliştirilmekte olan bir Halo var. Tüm stüdyolarımızda bir sonraki büyük şeyin ne olacağı üzerine çalışıyoruz. Sanırım yıl bitmeden bahsetmediğimiz bazı şeylerle ilgili daha fazla haber görmeye başlayacaksınız.” şeklinde oldu.

12 Aralık 2019 tarihinde bir kaç yeni oyunun daha duyurusu gerçekleşecek. Bakalım Xbox Game Studios tarafı ne gibi sürprizler hazırlamış. Yakından takip edeceğiz.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!