Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

WRC 9 İlk Fragmanı Yayınlandı ve Çıkış Tarihi Açıklandı

Ralli oyunu sevenler için sevindirici haber geldi. Bu sevindirici haber WRC 9’un sadece yayınlanan fragmanı ile sınırlı değil. Aynı zamanda gelen yeni haberler ile birlikte oyunun geleceği de öğrenilmiş oldu. İlk olarak oyun resmi FIA Dünya Ralli Şampiyonası olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Aynı zamanda yapım Nacon tarafından geliştiriliyor. Bu bilmemiz gereken ilk adım aslında. Bunlar haricinde diğer detaylara geçmeden önce WRC 9 ilk fragman yayınlandı. Bir göz atalım daha sonra ise diğer detaylara bakalım.

WRC 9 İlk Fragman

Yayınlanan fragman ile birlikte açıklanan detaylara bir göz atalım. İlk olarak oyuna yeni pistlerin ekleneceğini görmüş olduk. İlk olarak WRC 9’da WRC 8’den alışık olduğumuz bir çok özellik ve mekaniğe ek olarak takvime üç de yeni etkinlik ekleniyor: Kenya’nın ikonik Safari rallisi, Japon rallisi ve Yeni Zelanda rallisi olacak. Ayrıca oyun içerisinde klasik araçları da oyun içerisinde göreceğiz.

Şimdi gelelim oyunun diğer detaylarına. İlerleyen süreç içerisinde daha fazla WRC oyunu göreceğiz. Nacon lisansın süresinin uzatıldığını açıkladı. Bu açıklama ile birlikte ilerleyen süreç içerisinde WRC 10 ve 11’de gelecek.

Bunun haricinde yeni nesil konsollar ile birliktede oyun çıkışını yapacak. Normal şartlarda oyun çıkışını PlayStation 4 ve Xbox One için gerçekleştirecek. Ama PlayStation 5 ve Xbox Series X için de oyun çıkışını gerçekleştirecek. Bu sayede bu yapım yeni nesil konsollar ile birlikte uyumlu olarak çıkışını yapacak ilk WRC oyunu olma özelliğine sahip olacak.

Bizleri yine gerçekçi bir ralli oyunu bekliyor olacak. WRC 9 çıkış tarihi de 3 Eylül 2020 olarak açıklanmış durumda. Bir erteleme kararı gelir mi tam olarak bilmiyoruz. İlerleyen süreçte konu ile ilgili olarak açıklamalar gelecektir.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!