Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

World War Z Çıkış Fragmanı Yayınlandı

Left 4 Dead tarzını sevenlerin de beğeneceğini düşündüğümüz yapım World War Z çıkış fragmanı yayınlandı. Dünyanın sonu temalı bir zombi oyunu olan World War Z bildiğiniz üzere adını aynı isimli filmden alıyor.

Birden farklı mekanda geçecek olan yapım çıkışı ile birlikte oyuncuları tatmin etmesi bekleniyor. Yayınlanan fragmanda da çevreye, online modlara odaklanılmış. 4 kişilik co-op olarak da yapım oynanabilecek. New York, Kudüs, Tokyo ve Moskova şehirlerinden esintiler de görülüyor.

Saber interactive tarafında geliştirilen yapımdan son derece ümitliler. 16 Nisan tarihinde çıkış yapacak olan yapım aynı zamanda Epic Games Store’a özel olarak 119 lira gibi bir fiyata oyunculara sunulacak.

World War Z Çıkış Fragmanı

Oyunun içerisinde Player vs Player ve Player vs Zombies online modları bulunuyor. Oyunda üzerinize akın akın gelen zombi sürülerini öldürmeye çalışacaksınız.

Dediğimiz gibi Left 4 Dead oyununa son derece benziyor. Aslında Epic Games Store’a özel oluşu ile de Left 4 Dead oyununa bir misilleme gibi oldu. Ama sorun 16 Nisan tarihinde çıkacak olan bu yapım Left 4 Dead gibi sevilip oynanacak mı? Yoksa co-op bir zombi oyunu olarak kısa bir süre hayatımıza girip unutulacak mı? Çıkışı ile birlikte tüm bu sorulara cevap bulacağız.

World War Z çıkış fragmanı yayınlandı
World War Z

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!