Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

World of Warships Geçici Battle Royale Modu Geliyor

Battle Royale çılgınlığına World of Warships katılmaya hazırlanıyor. WoW oyunu da battle royale türünden nasibini almak için hazırlanıyor. Ama gelecek olan bu yeni oyun modu sınırlı süre için çıkışını gerçekleştirecek. Tabi oyun modu çok sevilirse sınırsız olarak oyuna eklenecektir diye düşünüyoruz. Ama böyle bir açıklama henüz yapılmadı.

Rogue Wave adı verilecek olan bu yeni oyun modu 0.8.5 güncellemesi ile birlikte oyuna eklenecek. Battle royale olarak ilk defa World of Warships oyununa gelecek olan mod aynı zamanda 3 kişilik 4 takım arasında oynanacak. Bu durumda oyunda ilk defa görülecek. İlk defa çok takımlı bir oyun modu WoW’a gelmiş olacak.

Geçici olarak gelecek olan Rogue Wave oyun modu ile birlikte batık bir şehirde çarpışmaya gireceğiz. Aynı zamanda diğer düşman gemiler ile birlikte hayatta kalmaya çalışacağız.

Oyun içerisinde her battle royale oyununda bulunan etkenler Rogue Wave oyununun içerisinde de bulunacak. Bir ateş çemberi içerisinde zehirli sularda 3 kişilik 4 takım biribirisi ile savaşacak.

Gelecek olan yeni geçici battle royale modu ile birlikte oyuna yeni kozmetikler ve mekanikler oyuna eklenecek. Oyuna aynı zamanda moda özel olarak 3 yeni gemi de getirilecek. Octopus, güçlü torpidoları ve fark edilmesi zor yapısı ile dikkat çekecek. Moray Eel adı verilen ikinci seçenek çok daha yüksek manevra kabiliyetine sahip olacak ve yakın dövüşlerde asıl gücünü ortaya koyacak. Üçüncü ve son sınıf Barracuda ise hızı ve güçlü ana silah sistemleri ile savaşı uzak mesafelerden bitirmeye çalışacak.

Bu 3 gemi ile birlikte savaş başlayacak. İçlerinde birisini seçip ateş çemberine dalmaya hazırlanın. World of Warships battle royale modu oyuncuları tatmin edecek gibi gözüküyor.

Oyuna aynı zamanda gelen battle royale modu ile birlikte yeni bir görev sistemi getirilecek. Aynı zamanda zamanla yeni kozmetik ürünler ve mekanikler de eklenmeye devam edecek. Görevleri tamamladıkça da oyun içi harcamak için ödüller oyunculara verilecek.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel