Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Warcraft 3: Reforged Çıkış Tarihi Açıklandı

Blizzcon 2018 tarihinde Warcraft 3’ün geliştirilmekte olduğu açıklanmıştı. Gelen bu açıklamalar ile birlikte oyunun çıkış tarihinin de bu sene içerisinde olması bekleniyordu. Ama beklendiği gibi durum gerçekleşmedi. Blizzard tarafından gelen açıklamalar ile birlikte oyunun çıkışı tarihi biraz sekteye uğradı. Bu yüzdende oyun 2019 içerisinde değil 2020 yılı içerisinde çıkışını gerçekleştirecek. Warcraft 3: Reforged oyunu strateji sevenlerin yakından takip ettiği bir yapımdır. 2020 yılında oyunu oynayabileceksiniz.

Warcraft 3: Reforged

Warcraft 3 oyunu Blizzard’ın gerçek zamanlı strateji oyunlarından birisi. En ünlü serilerinden aynı zamanda. Gelecek olan Warcraft 3: Reforged oyunu da Warcraft 3’ün grafiksel olarak iyileştirilmiş hali olarak çıkışını yapacak. Gelecek olan yeni oyun ile birlikte karşımıza tamamen yenilenmiş bir strateji oyunu gelecek. Çıkışını yapacak olan Reforged’in yanında bir de Warcraft 3: Reign of Chaos’a ek olarak The Frozen Throne genişleme paketi de olacak.

Ana oyunda olan orijinal seslendirmeler tamamen korunmuş. Bu sayede de oyunun orijinalliği korunmuş oldu. Bu özelliklerinin yanında Warcraft 3 oyunu ile de tamamen uyumlu olarak çıkışını yapacak. Bu yeni çıkacak yapıma sahip olduğunuz zaman Warcraft 3 oyuncuları ile de oynayabileceksiniz. Bu sayede de çoklu destek oyunun içerisinde bulunacak.

Gelelim merak ile beklenen oyunun çıkış tarihini. Blizzard tarafından teyit edilen bilgilere göre oyun resmi olarak çıkışını 28 Ocak 2020 tarihinde gerçekleştirecek. Oyunun çıkışına bir ay gibi bir süre bulunuyor.

Reforged Trailer

Sosyal Medya Hesaplarımız

Twitter

Facebook

Pinterest

LinkedIn

Reddit

Youtube

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!