Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Venom 3 ve Ghostbusters Afterlife 2 Filmleri Duyuruldu

Sony sinema dünyasına da büyük yatırımlar yapmaya devam ediyor. Elinde bulunan markaları filmleştirmeye ve devam filmlerini getirmeye devam ediyor. Sony hem kendisine ait bir Marvel evreni için uğraşıyor hemde Ghostbusters gibi markalarını yeniden gün yüzüne çıkarıyor. CinemaCon etkinliğinde bir panel düzenleyen Sony, Venom ve Ghostbusters Afterlife devam filmlerini resmi olarak duyurdu.

Venom 3 Geliyor

Sony sinema tarafında kendisine ait Marvel evreni kurmak için çalışmalarına devam ediyor. Kurulacak olan evrende kilit konumda Tom Hardy ve Venom’u bulunuyor. İlk iki filmi ile temeli atılmaya çalışılan evren üçünücü film ile de devam edecek. Morbius’un başarısızlığından sonra bir geri dönüş bekleniyordu ama Sony’nin durmaya niyeti yok. Sony kendisine ait bir Spider-Man evreni kurmak istiyor. Sinister Six oluşturmak için çalışmalar devam ediyor. Burada olan en büyük soru işareti ise ana konu Spider-Man’ı nasıl göreceğimiz olacak. Bu evrenin içerisine nasıl dahil olacağını merakla bekliyoruz.

Ghostbusters Afterlife 2 Ana Serinin 4. Filmi Olacak

Sony Ghostbusters serisi için orijinal filmlerin yönetmeni Ivan Reitman’ın oğlu Jason Reitman’ı yönetmen koltuğuna oturtarak iyi bir karar aldığını gösterdi. Venom ve Morbius’un aksine hayranları sevindiren film ortaya çıkarmayı başardı. Sony, Afterlife ile 2016 yılında çıkan yeniden yapımı tamamen yok saydı. Asıl serinin üçüncü filmi olarak çıkışını gerçekleştirdi. Ghostbusters Afterlife 2 ise ana serinin dördüncü oyunu olarak vizyonda yerini alacak.

Venom 3 ve Ghostbusters Afterlife 2 beklentileri tam olarak karşılayabilecek mi? Özellikle Venom’un yeni filmi evren açısından önemli olacak gibi duruyor. Bakalım nasıl bir toparlanma ve yeni seyir olacak göreceğiz.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel