Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Vampire: The Masquerade Redemption İçin HD Kaplama Paketi Yayınlandı

Bir çok birey Vampire: The Masquerade serisinin her ne kadar Bloodlines ile başladığını sansa da, bu aslında doğru değil. Ondan önceki 2000 senesinde çıkan bir başka oyun Vampire: The Masquerade Redemption yer alıyordu ve pek çok birey için hala klasik konumunda. Oyunun hayranları tarafından yeni modlar yayınlanmaya devam edilirken, şimdi de bir yenisi geldi.

Vampire: The Masquerade Redemption HD paket
Vampire: The Masquerade HD paket yayınlandı

Mod yapımcısı Ridiculous Death tarafından Vampire: The Masquerade için yeni bir HD Texture Pack yayınlanırken, nöral ağlar kullanıldı ve oyunun orijinal kaplamaları 4 kat daha iyi hale getirildi. Ek olarak oyundaki 3147 kaplama da upscale edilerek çözünürlükleri artırıldı.

Mod yapımcısının belirttiği üzere tüm kaplamalarda orijinal sürümleri kullanıldı ve oyunun atmosferine herhangi bir zarar verilmedi. Yalnız orijinal kaplamalar 4x çözünürlükle upscale edildi ve görsel olarak çok daha iyileştirildi.

İlgilenenler için Vampire: The Masquerade Redemption için HD Texture Pack modunu buradan indirebilirler. Bu paket 1.3GB boyutunda ve sevilen vampir temalı oyunu eskiye gore çok daha iyi bir hâle getiriyor.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel