Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Vampire: The Masquerade – Coteries of New York Ertelendi

Vampire the Masquerade serisine 2 farklı oyun geliştiriliyor. Birisi popüler olan Vampire the Masquerade Bloodlines oyunu. Bir diğeri de Vampire the Masquerade -Coteries of New York adında bir diğer oyun olarak geliştiriliyor. Bu Bloodlines’dan biraz daha farklı bir hikaye anlatacak. Aynı zamanda da farklı bir tarzı bulunacak. Bu yönü ile de diğer oyundan ayrılan bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Bunlara ek olarak oyun hakkında da oyun hakkında yeni bir kaç detay paylaşıldı.

Paylaşılan yeni bir bilgiye göre oyun hakkında hem iyi hem de kötü haberler var. Kötü haber oyunun gecikme haberi oldu. Bu gecikme haberi ile birlikte aynı zamanda iyi haberleri de beraberinde geldi.

RPG türünde olacak olan oyun iFun4all tarafından geliştiriliyor. Roman tarzında bir yapıya sahip olacak olan yapım rol yapma ögeleri daha fazla ön planda. Planlanan çıkış tarihi de 4 Aralık olarak belirlenmişti.

Kötü Haber

Gelen kötü haber başlıktan da anlaşıldığı gibi oyun çıkış tarihi ertelendi. Bu ertelenme diğer oyunlarda ki gibi aylık bir erteleme değil. Sadece bir haftalık bir ertleme olarak karşımıza çıkıyor. Normal şartlarda 4 Aralık olarak belirlenen çıkış tarihi 11 Aralık tarihine kadar ertelendi. Bunun sebebi de iyi haber olarak açıklandı.

İyi Haber

İyi haber ise bu gecikme ile gelen bir haftalık süreç içerisinde oyunun içerisinde bulunan bugları ve hataları temizlemek ile uğraşacaklarmış. Tabi bu süre içerisinde ne kadar hata temizleyebilecekler göreceğiz. Aynı zamanda da grafiksel olarak da iyileştirmeleri yapacaklarmış. Gelen açıklamalar bu yönde. Oyunun gelişim süreci bir hafta daha uzatıldı kısaca. Bakalım bu erteleme işe yarayacak mı? Nasıl bir yapım karşımızda olacak.

Yayınlanan Son Fragmanı

Vampire: The Masquerade – Coteries of New York oyunun yayınlanan son fragmanın aşağıda. Oyunda karşılaşacağımız bazı yol arkadaşlarını tanımıştık. Bunlar Gangrel klanından Tamika, Tremere klanından Agathon, Nosferatu klanından D’angelo ve Malkavian klanından Hope’tu.

Bizleri sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip etmeyi unutmayınız.

Twitter

Facebook

Youtube

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel