Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 PDXCON 2019 Oynanacak

Merakla beklenen yapımlardan birisi olan Vampire: The Masquerade- Bloodlines 2 oyunu ile ilgili olarak yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günler içerisinde oyuncular için seçilebilir ilk klan olan Brujah tanıtılmıştı. Şimdi de merakla beklenen oynanış videosu ile ilgili detaylar paylaşıldı.

Oyunun hikaye ve diğer detayları ile ilgili olarak detaylar sürekli olarak geliyor. Seçilebilir klanlar gibi detaylar oyunculara sunuluyor. Ama oyuncuların asıl merak ettikleri konu oynanış videosu. Bu sene içerisinde sonunda oyuncular bir oynanış videosu görecekler.

Bildiğiniz üzere önümüzde ki dönemlerde E3 ve Gamescom gibi büyük etkinlikler bulunuyor. Bu etkinliklerde de oyunun geliştiricisi olan Hardsuit Labs bulunacaktır. Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 hakkında bu oyun etkinliklerinde detaylar gelecektir diye tahmin ediyoruz.

Ama gözler Ekim ayında Berlin’de düzenlenecek olan PDXCON 2019 etkinliğinde olacak. Çünkü bu etkinlikte tüm oyunculara açık bir şekilde oyun oynatılacak. Aynı zamanda oyun içi bilet alıp gelenler için hediyeler verilecek.

Gelelim PDXCON 2019 etkinliğinde oynanacak olan demoya. Bu durum bizlere şu cevabı veriyor. Oyun yapım aşaması hala devam ediyor. Aynı zamanda da geliştirme konusunda E3 ve Gamescom’a yetiştirilemeyecek kadar demo aşamasında geride olduğu düşünülüyor.

PDXCON 2019 Atılan Tweet Hardsuit Labs

Tüm platformlar için çıkışını gerçekleştirecek olan oyunu bu sene içerisinde çıkışını görme şansımız bulunmuyor. Oyunun çıkışının 2020 yılının son aylarına doğru olacağını düşünüyorum. Umarım bizleri yanıltır ve erken çıkar.

Vampir temasına ait oyunları çok fazla göremiyoruz. İlk oyunu çıkışı ile birlikte oyunculardan olumlu eleştiriler almayı başardı. Daha sonra ise oyundan uzun bir süre haber alınamadı. Yıllar sonra ise tekrardan oyunun yapımı başladı.

İlk oyunda vampir teması oyuncuların ilgisini çekmişti. Ama asıl olan seçimlerin oyuna olan etkisi oldu. Gelecek olan yeni oyunda da bu şekilde bir yapı bulunacak. Oyuna ilk olarak başlandığı zaman herhangi bir klana mensup olamadan başlanacak. Daha sonra ise birden fazla klan arasında seçim yapmanız gerekecek. Yetenekleriniz de seçtiğiniz klana göre değişiklik gösterecek.

PlayStation, Xbox ve PC için oyunun çıkışı gerçekleştirilecek.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!