Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Valorant Beta Kodu Nasıl Kazanılır?

Riot Games 10. yıla özel olarak oyun duyuruları yapmaya devam ediyor. FPS türünde bir oyun çıkaracağı açıklandı. Bu FPS türünde çıkacak olan oyunu Valorant olarak açıklandı. Daha sonra ise oyun ile ilgili olarak detaylar gelmeye başladı. Geçtiğimiz haftalar içerisinde de oyun beta sürecine geçiş yaptı. Bu sürece katılmak için de bir koda sahip olmanız gerekiyordu. Riot’da bu kodu Twitch üzerinden dağıtmaya başladı. Belirli yayıncılar için bu durum geçerliydi. Ama Riot bu olayı daha farklı bir hale getirdi. Bu süreçte de en çok sorulan sorulardan birisi ‘Valorant Beta Kodu Nasıl Kazanılır?’ oldu. Bizde sizlere bu sorunun cevabını vereceğiz.

Valorant Beta Kodu Nasıl Kazanılır?

İlk süre içerisinde Riot belirli yayıncılar ile anlaşma sağlamıştı. Sadece belirli yayıncıları izleyenler arasında kod dağıtımı yapılıyordu. Yaptığı yeni açıklama ile birlikte ekibin Valorant betası sayesinde “çok daha fazla tecrübe” kazandıklarının altı çizilmiş. Bugünden itibaren her yayında ve her saatte bu kodların düşebileceğini belirten yetkililer, bu değişimin “beta kodlarının sayısını” artırmadığını da vurgulamış.

Beta kodları arasında bir değişim söz konusu değil ama kazanma ihtimaliniz artık daha yüksek olacak. Artık belirli bir yayıncı sıkıntısı kalmadı. Sadece takip ettiğiniz yayıncının Valorant oynuyor olması yeterli olacak. Bu sayede de oyunun beta sürecine katılma imkanınız olacak.

Riot’un paylaştığı açıklamaya göre Valorant yayını yapan yayıncıların Twitch hesaplarından “in-game drops” kısmını açmaları gerekiyor. Bu sayede şanslı izleyicileri Valorant’ın kapalı beta koduna kavuşabiliyor.

Yapımcı ekip şimdiden kapalı beta sunucularının kapasitesinin yüzde 25 üstüne çıkıldığını da ifade etmiş. Oyuna olan talep günden güne artarken firma, en çok Valorant yayını izleyen binlerce Twitch izleyicisine teşekkür için kod gönderdiğini de açıkladı.

Oyun Kapalı Beta süreci ile birlikte daha fazla popüler olmaya başladı. Oyunun yaz ayları içerisinde de çıkacağını belirtelim. Kapalı Beta sürecine katılamasanız bile biraz sabrederseniz yakında oyun tam sürüme geçişini yapacak. Bu süre içerisinde Kapalı Beta kodlarını satanlar bulunuyor. Onlara boş yere para harcamanızı öneririz. Aynı zamanda bu kodları satın alanların oyundan banlandıklarını da belirtelim. Dikkatli olun…

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel