Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Valorant Ajanlarından Jett, Oynanış Videosu Yayınlandı

Riot Games’in yeni FPS oyunu olacak olan Valorant hakkında detaylar paylaşılmaya devam ediyor. Yeni paylaşımlar ile birlikte oyunda bulunacak olan karakterler hakkında daha fazla detay gelmeye devam ediyor. Bu detaylardan birisi de Valorant ajanlarından jett ile ilgili oldu. Jett oynanış videosu paylaşıldı. Yayınlanan video ile birlikte oyunun bir karakterini daha yakından görme imkanımız oldu. İlk olarak karakterin oynanış videosuna bir göz atalım. Daha sonra ise yeteneklerine ve karaktere daha detaylı giriş yapacağız.

Jett Oynanış Videosu

Koreli bir karakter olarak oyunda bulunacak olan karakter hız ve çevikliği ile dikkat çekiyor. Oynanış videosunda da 3 farklı yeteneğini görmüş olduk. Ultisi ile ilgili olarak videoda detay bulunmuyor ama ultisini daha önceden görmüştük.

Jett çevik ve hızlı bir karakter, hızlı bir şekilde düşman alanına giriş yapıp çıkabilecek tarzda bir ajan olarak dikkat çekiyor. Bu durum gördüklerimizden çıkardığımız özellikler. Ne kadar karakter güçlü yada güçsüz gibi görülse de oyuncuların elinde karakterler can buluyor. Şimdi gelelim videoda görülen yeteneklerin ne olduklarına. Karşımıza çıkan ilk iki yetenek maç öncesinde satın alınabiliyor. Bu yeteneklerden ilki fırlatılan noktada bir sis yaratan Cloudburst olurken, ikincisi yüksek yerlere çıkmanızı sağlayan Updraft. Karakterin sabit olarak gelecek olan yetenekleri ise Tailwind ve Blade Storm yetenekleri olacak.

Tailwind 

Koreli ajanımız Tailwind yeteneğini kullanarak herhangi bir yere hızlıca atılabiliyor. Oldukça kısa olan bekleme süresi, Jett’in kolayca ortalıktan kaybolmasını sağlıyor.

Blade Storm

Blade Storm’u aktifleştirdiğinde etrafını bıçaklar ile saran Jett, bu bıçakları rakiplerine fırlatabiliyor. Eğer bu bıçaklar bir düşmanı öldürürse yenileniyor ve Jett’in yarattığı tehlike devam ediyor.

Yetenek dizilimleri karakterin yukarıda gördüğünüz gibi.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!