Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Valorant Ajanı: Cypher Tanıtım Videosu Yayınlandı

Riot Games’in yeni FPS oyunu Valorant geçtiğimiz günler içerisinde kapalı beta sürecine girişini gerçekleştirdi. Sürecin başlaması ile birlikte popüler bir oyun olmayı başardı. Twitch’in listelerinde en çok izlenen ve oynanan oyunları arasına da girmeyi başardı. Bir çok eski pro Overwatch oyuncunu da bünyesine katmayı başaran oyun sürekli olarak talebin arttığı bir marka olma yolunda ilerliyor. Yaz ayları içerisinde tam sürümü çıkacak olan oyunun ilgi ile takip ediliyor. Bu ilgi ile birlikte oyunun içerisinde bulunan karakterlerin tanıtım videoları da her geçen gün oyuncular ile paylaşılıyor. Geçtiğimiz günlerde Jett tanıtılmıştı. Şimdi ise Cypher tanıtım videosu yayınlandı.

Sessiz Ajanımız Cypher Kimdir?

Riot tarafından tanıtımı yapılan ikinci ajanımız Cypher oldu. Kendisi ajanlara yakışır bir şekilde istihbaratçı olarak karşımıza çıkıyor. Bu özelliği ile de büyük bir öneme sahip. Karakterin en önemli özelliği haritanın üzerinde neler olduğundan haberdar olması ve takımını bu konuda haberdar edebiliyor oluşu. Görüş konusunda son dere OP bir ajan olarak karşımıza çıkıyor. Oyunun içerisinde bulunan karakterlerin alt hikayeleri henüz paylaşılmış durumda değil. Ama özellikleri sürekli olarak paylaşılmaya devam ediyor. Karakterin Fas’lı olduğunu da belirtelim. Jett Güney Koreli bir karakterdi.

Cypher Tanıtım Videosu

Cypher Özellikleri

Cypher’ın özelliklerinden ilki bir tuzak. Herhangi bir eşiğe yerleştirilebilen bu tuzak, içerisinden rakipler geçtiğinde tetikleniyor. Bu tuzaklara takılan rakipler Cypher’a görünür oluyor ve yavaşlıyor.

Buna ek olarak sis benzeri görüş engelleme yeteneği de mevcut. Önce Cyber Cage’i istediğiniz yere fırlatıyor ve ardından kendisini tetikliyorsunuz. Tetiklediğiniz anda rakiplerin görüşü kesiliyor ve bu bölgenin içerisinden çıkmaya çalışırlarsa ağır bir yavaşlama ile karşı karşıya kalıyorlar. Cyber Cage yeteneğini duvarların arkasından bile tetikleyebilirsiniz.

Cypher’ın ana yeteneği ise kamerası. Herhangi bir yere yerleştirdiğiniz bu kamera sayesinde bulunduğunuz bölgeyi terk etmeden takımınıza ve kendinize görüş sağlayabiliyorsunuz.

Ultisini sadece ölü bir rakibi üzerinde kullanabilen Cypher, bu yeteneği ile birlikte tüm düşmanların yerini de işaretliyor. Bu özellikleri ile birlikte oyunun en önemli karakterlerinden birisi olduğunu da belirtmemiz gerekiyor.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!