Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Valhall, Kapalı Alfa Sürecine Geçiş Yaptı

Son dönemlerde Battle Royale türünde oyun görmeye çok alıştık. Hemen her yapımın içerisinde bir Battle Royale modu bulunuyor. Ama oyuncular olarak bu süreçten biraz sıkıldık artık. Valhall oyunu da bir Battle Royale türünde yapım olarak karşımıza çıkacak. Ama farklı bir konsept ile geliyor.

Kuzey mitolojisini işin içerisinde alan yapım da Vikingler ile oyunu oynuyoruz. Normal Battle Royale oyunlarında bildiğiniz gibi silahlar olur. Valhall’da ise baltalar, kılıçlar ve ok kullanmanız gerekiyor.

Bir İndiegogo projesi olarak başlayan yapım oyununu Kapalı Alfa sürecine getirmeyi başardı. İlk aşama için oyunda 2 farklı mod bulunuyor. İlerleyen dönemlerde daha fazla artacaktır. İlk mod oyunu rahat öğrenebilmek için olan Siege Mod olacak. Diğeri de zaten Battle Royale modu olacak.

Valhall oyunu hiç fena durmuyor. Mount & Blade tarzında bir dövüş mekaniğine sahip gözüküyor. Daha geliştirilme aşamasında olmasından dolayı son hali merak ediliyor.

Oyun farklı bir Battle Royale konsepti ile geliyor. Bakalım sevilen bir yapım olacak mı?

Blackrose Arts tarafından geliştirilen oyun İndiegogo üzerinden 62 bin dolar toplamayı başardı. Oyunun resmi sitesine ve İndiegogo sitesine bağlantılardan gidebilirsiniz.

Steam üzerinden oyunu istek listenize ekleyebilirsiniz. Şuan için Steam’da oyunun Türkçe dil desteği bulunmuyor. Aynı zamanda oyun ile ilgili detaylar ilerleyen dönemlerde gelecektir.

Bizi Sosyal Medyadan Takip Etmiyor Musun?

Twitter

Facebook

Pinterest

LinkedIn

Reddit

Youtube

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!