Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Ubisoft Yakın Zamanda Assassin’s Creed Unity Alanlara Para İadesi Yapıyor

Notre Dame Katedrali’nde çıkan yangın sonrasında Ubisoft tarafından bir hamle geldi. Önce 500 bin euro, Notre Dame Katedraline para yardımında bulundu. Daha sonra da 1 haftaya özel olarak Uplay üzerinden Assassin’s Creed Unity ücretsiz olarak oyunculara sunuldu.

Ama bu tarz kampanyalar oyunu kısa süre önce satın alanlar için çok üzücü olabiliyor. Ubisoft tarafı da bu duruma karşı bir önlem geliştirdi. 2 tarafında maduriyetlerini gidermek için 15-17 Nisan tarihleri arasında oyunu satın alan oyunculara para iadesi yapılacağını açıkladı.

Bu sayede o tarihler arasında oyunu alan insanlar Uplay üzerinden ücretsiz bir şekilde oyunu indirebilirsiniz.

Kampanya hala devam ediyor. Sizlerde AC Unity’i ücretsiz bir şekilde bu hafta içerisinde indirebilirsiniz.

Para İade Süreci

AC Unity ücretsiz olarak Uplay üzerinden indirebilirsiniz
AC Unity 1 hafta süre boyunca ücretsiz

Para iade konusuna tekrar dönecek olursak eğer nasıl bir süreç olacak. Bildiğiniz gibi Assassin’s Creed Unity eski bir oyun. Son dönemler içerisinde alacak olan oyuncu sayısı çok fazla değil ama Ubisoft tarafından böyle bir açıklama geldi.

Öncelikli olarak satın alan oyuncuların para iadesi için başvuru yapmak zorunda değiller. Kendileriyle e-posta yoluyla iletişim kuruyorlar. Oyunu satın alanlar çok fazla bir şey yapmalarına gerek yok.

Şöyle bir olay var. Oyunu sadece Uplay üzerinden satın aldıysanız iade süreci geçerli olacak. Diğer platformlar üzerinden satın alım yaptıysanız eğer iade gibi bir konu olmayacak.

Notre Dame Katedrali yandıktan sonra Ubisoft tarafından büyük bir sosyal proje başladı desek sanırım yanlış olmaz. Para yardımı ile birlikte 1 hafta süre boyunca AC Unity oyununu ücretsiz olarak sundu. Aynı zamanda para iadesi yaparak da bir farkındalık yaratmayı başardı.

Toplumsal olaylara karşı sessiz kalmaması da takdir edilecek bir davranış olarak görüyoruz. Oyun şirketlerinin böyle sosyal projeler ve sosyal olaylara sessiz kalmaması, destek çıkması önemli bir konu.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel