Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Total War: Three Kingdoms Oyununa Yeni Ek Paket Geliyor

Total War serisine gelen son içeriklerde kan ve şiddet paketleri fazlasıyla gelmeye başladı. Total War: Three Kingdoms oyunu da bu durumdan nasibini alan yapımlardan birisi oldu. Three Kingdoms oyununa gelecek olan bu yeni ek paket ile birlikte oyundan farklı bir tat alınacak. Oyun savaş atmosferini gelen ek paket ile birlikte daha iyi yansıtacak.

Creative Assembly tarafından geliştirilen oyuna gelecek olan ek paketin ismi “Reign of Blood” olarak belirlendi. Gelecek olan ek paket yaş sınırı ile birlikte çıkacak. Ek paketin içerisinde kan ve şiddetin dozu çok yüksek olarak çıkışını yapacak. 3 dolar gibi bir fiyata çıkışını yapacak olan paketin Türkiye fiyatı henüz belirlenmiş değil.

Total War: Three Kingdoms oyunu oyuncular tarafından da beğeni toplayarak oynanmış bir yapımdı. Strateji türünde bir yapım olmasına rağmen satış rakamları da son derece yapımcıyı tatmin edeci düzeydeydi. Satış da yaşanan başarılar ile birlikte oyuna gelen içerikler de artmaya başladı. Önce yayınlanan bol kanlı fragmanı izleyelim.

Gelecek olan ek paket oyuna farklı bir tat katacak gerçekten. Kan efektleri ve grafite bulunan iyileştirmeler oyunun atmosferini daha da güçlü bir hale getirecek. Gerçek bir savaş hissi verecek olan yapımı oynarken daha stratejik davranmak zorunda kalacağız.

Yellow Turban Rebellion ek paketi hikaye yönünden oyunu geliştirirken Reign of Blood ise oyunun grafilerini, animasyonlarını daha iyi bir hale getirecek. Bu tarz bir içeriğin daha sonra oyuna eklenmesinin sebebi ise ana oyunun satışında ve oyunculara ulaşımında bir sıkıntı yaşamamak için. Ana seride bu denli bir gerçekçilik gözükmüyor. Daha az kan oyunda bulunuyor.

Total War

Bu tarz bir içeriğin daha sonra oyuna eklenmesi daha hoş bir olay oldu. Yaş sınırlamasına dikkat edilmesi gerekiyor. Bakalım oyuna hikayesel olarak ve animasyon olarak yenilikler gelmeye devam ediyor. Oyuna yapılan yatırımlar da devam ediyor. Umarız uzun süre kaliteli Total War ve benzeri oyunları görmeye devam ederiz.

Bu tarz da olan oyunlara yeni nesil oyuncular tarafından da destek veriliyor olması oyunlara yapılan yatırımları arttırmaya devam ediyor. Özellikle son dönemlerde strateji oyunlarında oluşan düşüşte bu tarz oyunlara sahip çıkılması iyiye haber gibi gözüküyor. Umarız oyuncular ve yapımcılar strateji oyunlarına olan desteklerini kesmezler.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!