Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Total War Kart Oyunu Geliyor: Total War Elysium

Kart oyunlarına firmalar yatırım yapmaya devam ediyor. Kart oyunlarının popülerliğinden mi bu durum kaynaklanıyor tam bilinmiyor. Oyuncular arasında popüler mi bilinmez ama firmalar arasında son derece popüler. Hemen her firmada bir kart oyunu çıkarma durumu olmaya başladı. Kart oyunları ile birlikte kurulan evrene yeni işlevler getiriliyor. Bir çok oyunda bu durumu görmek mümkün. Bu seriye şimdi de Total War, Total War Elysium ile birlikte katılıyor. Elysium oyunu 2019 yılında duyurulmuş ve bir müddet sessizliğe gömülmüş bir oyundu.

Creative Assembly ve Sega’nın tarafından atılan adım ile birlikte Total War oyunlarına bir kart oyunu katılacak. Oyun bu senenin sonlarına doğru PC için çıkışını gerçekleştirecek. Mobil platformlar için de oyun gelecek. Entegre bir sistem ile çıkışını yapacak gibi duruyor. Zaten kart oyunlarına mobil oyuncuları da unutmamak gerekiyor. Yapılacak hamlelerden birisi mobil platform olmalı.

Oyun tarz olarak Legends of Runeterra, Gwent ve Hearthstone tarzı bir sistem kullanacak. Saydığımız oyunlarda da olduğu gibi Total War Elysium oyununda da taktiksel oynanış bulunacak. Bu oyun “Total War’un stratejik formülüne sadık kalırken yeni oyun türlerine açılması” olarak nitelendiriliyor.

Oyunda bulunan karakterlerin özellikleri kendilerine has olacak. Mesela Napolyon Bonaparte “menzilli saldırılara” yoğunlaşmışken, Çin’in ünlü savaş lordlarından Cao Cao “kontrol odaklı yöntemler” benimseyecek.

Oyun çıkışını yıl sonuna doğru yapacak. Oyun bu ay için mobil platformlarda çıkışını yapacak. Oyunun kapalı beta sürecine sizlerde katılabilirsiniz. Resmi sayfasından.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel