Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Tony Hawk’s Pro Skater Oyunu Geliştiriliyor

The Nine Club’ın podcast’ine katılan Jason Dill tarafından yeni oyun duyurusu gerçekleştirildi. Katıldığı programda Dill “2020 yılında yeni bir Tony Hawk’s Pro Skater oyununun geleceğini biliyor muydunuz?” şeklinde bir kelime kurdu. Bu da yeni bir oyunun yolda olduğunu bizlere gösterdi. Dill oyunun içerisinde kaykay tasarımları ile bulunuyor. Kendisi özel tasarımları ile projenin içerisine dahil olmuş. Daha önce de bu tarz bir sızıntı Facebook üzerinden gelmişti.

Dill oyuna tasarımları ile dahil olmak istemiş. Daha sonra ise oyunda kaykay tasarımları ile dahil olmuş. Bu durumdan dolayı da son derece memnun olduğunu belirtiyor.

Avustralyalı bir müzik grubu olan The Death Set’in Facebook hesabından yaptığı paylaşım ile Tony Hawk’s Pro Skater’ın yeni oyununda müziklerinin kullanılacağını açıklamıştı. Bu açıklamayı da en kısa süre içerisinde sildiler. Bu gelen ilk sızıntı haberdi. Yaklaşık bir ay kadar önce bu sızıntı gelmişti.

Tony Hawk’s Pro Skater oyunu geliştirilme süreci devam ediyor. En az bir kaç aydır oyun geliştiriliyor. Geriye sadece oyunun duyurulması kaldı. Bu sene yapılacak olan dijital etkinliklerden birisinde oyunun duyurulması bekleniyor. Bakalım gelecek olan bu yeni oyun ile birlikte nasıl bir deneyim bizleri bekliyor olacak.

Kaykay oyunlarının kendilerine has kitleleri oluyor. Bu sefer oyunu geliştirici ekibi iyi bir hazırlık içerisine girmiş durumda. Kaykay tasarımları ile birlikte oyunun kendisinden söz ettireceğini düşünüyorum. Bu sene içerisinde oyunun duyurusunun gelmesi bekleniyor. Detaylar geldikçe sizler ile paylaşmaya devam edeceğiz. Hangi platformlara ne zaman oyunun çıkacağı ilerleyen süre içerisinde öğreneceğiz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!