Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

To The Moon 3 Fragmanı Yayınlandı

To The Moon serisi kendisine has bir kitle oluşturmayı başardı. Aynı zamanda da oyuncular tarafından da benimsenmiş bir seri oldu. Özellikle her fırsatta tavsiye edilen bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Anlattığı hikaye ile birlikte derinden etki etmeyi başardı. Bunlara ek olarak da fiyat olarak son derece uygun bir oyun. Oyunsuz kalınan dönemde oynamadıysanız kesinlikle bir şans vermenizi tavsiye ederiz. Gelelim serinin bir diğer yapımı olacak olan To The Moon 3 oyununa. Oyunun fragmanı paylaşıldı.

Paylaşılan fragman ile birlikte yeni bir ay macerası daha başlıyor olacak. Bu sefer çıkışını yapacak olan oyun daha gizem ağırlıklı olacak. Geliştirici ekip de bu gizem üzerine çok fazla durmaya dikkat ediyor. Her fırsatta bu gizemi arttırmaya devam ediyorlar. Steam sayfasında yazan açıklama da ” Bu onların hikayesi değil. Yani, muhtemelen” diye bir açıklama bulunuyor.

Bu sefer karşımıza Dr. Rosalene ve Dr. Watts ağırlıklı bir yapım olmayacak. Yeni bir karakter karşımızda olacak. Dr. Rosalene ve Dr. Watts oyunun içerisinde kendilerine yer bulacaklar ama onların hikayesi olmayacak.

Oyun banyosunda bir zaman makinesi bulunan bir malikanedeki partiye davet edilen Quincy ismindeki bir adam hakkında olacakmış. Bakalım gizem-macera türünde olacak bu yapım nasıl karşımıza çıkacak. Anlatılacak olan hikaye de bir noktada ilk 2 oyun ile de bağlantılı olacak. Zaman makinesi mekaniği de oyunun içerisinde girecek.

2020 yılının sonlarına doğru çıkışını gerçekleştirecek olan yapım To The Moon 3 seride “bir devrin sonu” olarak çıkışını yapacak.

Daha fazla bu tarz haber için bizleri sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip etmeyi unutmayınız. Sosyal medya hesaplarımız olan ;

Twitter

Facebook

üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Aynı zamanda da bizlere destek olmak isterseniz de

Youtube

kanalımız üzerinden takipte kalarak bizlere destek olabilirsiniz.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel