Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

The Witcher 3 Yakında Switch İçin Gelebilir

Çıkışında günümüze kadar sürekli olarak oyuncular tarafından beğenilen bir yapım olmayı başardı. Seri ilk iki oyunu ile birlikte yeteri kadar kitle elde etmişti. Son oyunu ile dünyaca beğenilen bir yapım olmayı başardı. CD Projekt Red tarafından geliştirilen The Witcher 3 oyunu yakında Nintendo Switch için de geleceği söyleniyor. Bu haber ile beraber Witcher serisi TES V’in peşinden gidiyor gibi gözüküyor.

Witcher 3. oyunu ile birlikte farklı bir tat oyunculara sunmayı başarmıştı. Şahane bir açık dünya, kaliteli oynanış mekanikleri, iyi grafikler ve güzel bir hikaye ile birlikte karşımıza çıkmıştı. Bunun ile birlikte oyun oyuncuları tekrar tekrar başına oturtmayı da başardı.

Aradan yıllar geçmiş olmasına rağmen popülerliğini sürdürmeye devam ediyor. Eski oyuncuları tekrar oyunun başına oturtmayı başarıyor. Aynı zamanda güncel yeni oyuncuları da kazanmayı başarıyor. Bunun en büyük etkeni kalitesine göre fiyatının çok uygun olması. Dil desteğinin fazla olması. Firma dostu olmak yerine oyuncu dostu olması.

Daha sonra getirdikleri özellikler ile de tatmin edici olması. Witcher 3. oyuncuların gözünde farklı bir yere koyuyor. Şimdi ise The Witcher 3 Nintendo Switch için gelmeye hazırlanıyor. Bildiğiniz gibi PC’de, PlayStation ve Xbox için çıkışını gerçekleştirmişti. Şimdi de oyuncu potansiyeli çok fazla olan ve çıkışı ile birlikte çok iyi rakamlarda satacağını düşündüğümüz Switch için çıkış yapacak.

Asya pazarına hitap eden Taobao’da The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition’ın Switch versiyonun listelendiğinin görülmesi üzerine yakın bir dönemde oyunun Switch portunun gelebileceği iddiaları hız kazandı.

CDPR‘in amacı olduğundan fazla platform için oyunu çıkarıp daha fazla oyuncuya ulaşmak. Nasıl bir başarı elde edecek hep birlikte göreceğiz. The Elder Scrolls V gibi çok fazla satacağını da düşünüyoruz. Bakalım nasıl olacak.

Tam çıkış tarihi açıklanmamış olan yapım bakalım ne zaman çıkacak ve ne kadar satacak hep birlikte göreceğiz.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel