Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

The Lord of the Rings Gollum Ekran Görüntüleri Geldi

Deadalic Entertainment tarafından yeni bir The Lord of Rings oyunu gelecek. Bu gelecek olan oyun ise Gollum ana karakteri olarak karşımıza çıkacak. Bu detay ise oyunun daha çok gizlilik odaklı bir yapım olacağını gösteriyor. Gollum’a dönüşmüş bir şekilde gördüğümüz ekran görüntüleri bulunuyor. Ama hikaye olarak ne zamandan anlatılacak bilinmiyor. Nereye bağlanacağı da tam olarak bilinmiyor. Hayatımızın içerisinde olan Gollum’un solo oyunu tam nasıl olacak merak ediliyor. The Lord of the Rings Gollum ekran görüntüleri ile nasıl bir grafiğin bizleri beklediğini öğrendik. Oyun içi grafikler ile hazırlanmış temalar paylaşıldı.

Daedalic ile Middle-earth Enterprises arasında yapılan anlaşma ile birlikte ilerleyen dönemde daha fazla bu tarz oyun görülebilir. Eğer The Lord of the Rings Gollum oyunu başarılı olursa devamı yada benzer oyunları gelecektir. En alta da sizler için oyun için görselleri paylaştık.

Oyun dediğimiz gibi gizlilik temalı olarak çıkışını yapacak. Gizliğin ön planda olduğu bir oyun olacak. The Lord of Rings Gollum oyunununda Gollum Tolkien’in çizimlerinden yola çıkılarak tasarlanmış durumda. Bu detayla birlikte filmlerde gördüğümüz Gollum olmayacak. Paylaşılan tasarımlardan da bunu anlamak mümkün. Birebir tasarımlardan yola çıkılarak Gollum karşımızda olacak.

Oyun yeni nesil konsollar için çıkışını gerçekleştirecek. PlayStation 5 ve Xbox Series X için oyun çıkışını gerçekleştirecek. Bu da yeni nesil konsollar için duyurulan yeni oyunlardan birisi olacak. 2021 yılında oyun resmi çıkışını gerçekleştirecek. All Games Delta tarafından da The Lord of the Rings Gollum ekran görüntüleri paylaşıldı. Bu nesil konsollar için çıkıp çıkmayacağı ise açıklanmadı.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!