Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

The Last of Us Part 2, 100 GB Olacak

The Last of Us 2 oyunu geçtiğimiz günlerde resmi olarak çıkış tarihi tekrar duyuruldu. Bu duyuruyla birlikte de yeni detaylar gelmeye devam etti. Şimdi gelen yeni bir bilgi ile birlikte oyunun depolama alanıyla alakalı bilgi paylaşıldı. Bu bilgi ise oyunun 100 GB olacağı yönünde. Amerikan mağazasında lisanslama ve telif hakkı bilgileri arasında bu bilgiye erişildi. Bu yeni detayla birlikte de The Last of Us Part 2 100 GB bir depolama alanı ile dijital satışa sunulacak.

Oyun hem dijital olarak hemde kutulu olarak satışa sunulacak. Dijital tarafta oyun 100 GB’lık bir alan istiyor oyun. Bunun haricinde de kutulu versiyonda çift disk olarak satışa sunulacak. Çift disk olayını da 2018 yılında çıkışını yapan Red Dead Redemption 2’de görmüştük. O gelenekte The Last of Us Part 2’de olacak. Çift disk olarak da oyunu alabilirsiniz.

The Last of Us Part 2 100 GB Olacak

The Last of Us Part 2 çıkış tarihi geçtiğimiz günlerde açıklandı. Oyunun çıkış tarihi daha önce COVID-19 nedeniyle belirsiz bir tarihe ertelendi. Daha sonra ise Sony Ghost of Tsushima ve The Last of Us Part 2’nin çıkış tarihini beraber açıkladı. Artık elimizde hem ne zaman çıkacağını bildiğimiz bir oyun var. Hemde ne kadar depo açmamız gerektiğini bildiğimiz bir oyun olacak.

Oyunun 100 GB gibi bir yer istemesi de anlaşılabilir bir durum olarak dikkatler çekiyor. TLoU Part 2 büyük bir yapım olarak çıkışını gerçekleştirecek. O sebeple de istediği depolama alanı büyük oldu. Detaylar geldikçe sizler ile paylaşmaya devam edeceğiz.

The Last of Us Part 2, 19 Haziran tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Bu arada tekrar uyaralım oyunun etrafta dolanan spoiler’larına dikkat edin.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!