Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

The Last of Us 2 Hikaye Fragmanı Paylaşıldı

The Last of Us 2’nin sonunda beklenen fragmanı geldi. Bu yeni fragman ile birlikte hikaye hakkında yeni detaylar öğrenmiş olduk. Bu oyunun ‘nefret’ ve ‘intikam’ temalı bir oyun olacağını belirtelim. Yayınlanan fragman bizlere bunu gösteriyor. Oyunun fragmanı ile birlikte yeni detayları da görmüş olduk. Fragmanın yayınlanmasıyla alakalı olarak dün Noughty Dog tarafından bir tweet atılmıştı. Bugün de The Last of Us 2 hikaye fragmanı paylaşıldı. Yayınlanan fragman bizleri hayran bırakmayı başardı.

The Last of Us 2 Hikaye Fragmanı Türkçe Altyazılı

Bir misilleme başlangıç olduğunu görüyoruz. Daha önce de yayınlanan bir bakışta Ellie gitar çalıyordu. Bu sefer de Joel’in gitar çalarak video başlıyor. Oyunun içerisinde zamansal geçişlerin olacağını görüyoruz. Bir yerde Joel ile de oynayabiliriz gibi duruyor. Oyun Ellie ile oynanacak. Bir intikamın da beraberinde geldiğini Ellie’nin cümlesinden anlıyoruz. Ellie asıl düşmanların peşine düşüyor. Ellie, Amca Tommy’e “Bu yanlarına kar mı kalacak?” şeklinde bir diyalog geçiyor. The Last of Us oyununda asıl düşmanın zombiler değil de insanlar olduğu bir oyun. İnsanlar ile karşılaşılan mücadele ana odak oluyor oyunda.

Joel ve Ellie’nin ayrılıkları da görülmeye başlıyor. Joel ile Ellie’nin ise nasıl aralarının bozulduğunu oyunu oynadığımız zaman göreceğiz. Aralarında bulunan bu kırgınlığın nedeni ne olacak. Ellie’nin asıl düşmanlarının kim olacağını da oyun çıktığı zaman göreceğiz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!