Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

The Last of Us 2 Çıkış Tarihi Açıklandı

Uzun süredir en çok merak edilen yapımlardan birisiydi. İkinci oyunun gelip gelmeyeceği ile ilgili şüpheler bulunuyordu. Ama E3 2018 oyun fuarında oyunun devamı geleceği açıklandı. Daha sonra ise meraklar oyunun çıkış tarihine yöneldi. Tam olarak ne zaman çıkacağı 2 senedir açıklanmayan oyun State of Play etkinliğinde açıklandı. The Last of Us 2 2020 yılında oyuncular ile buluşacak.

İlk oyunu ile birlikte oyuncuların gönlünü fethetmeyi başaran oyun ikinci oyunu ile de birlikte oyuncuların gönlünü fethedecek gibi. Gösterilen ilk oynanış videosunda bulunan detaylar oyunun nasıl bir yapım olacağını gösteriyor. Naughty Dog tarafından yapılan oyunun devam oyununda ana tema nefret olacak. İlk oyununda sevgi temasını işleyen oyun ikinci oyunda ise nefret teması hakim olacak. Ellie’yi yönlendireceğimiz yapımda bir intikam için yola çıkacağız.

State of Play’de çıkış tarihinin açıklanmasının yanında bir sürpriz daha geldi. Yayınlann ilk fragmanda sadece sırtından gördüğümüz Joel’de ilk kez net görüldü. Joel’in oyuna nasıl etki edeceğini hep birlikte göreceğiz. Aralarında bir ayrılık olduğu yayınlanan fragmanlar ile birlikte görülüyor ama nasıl olduğunu ve nasıl kavuşacaklarını oynayarak deneyimleyeceğiz.

The Last of Us 2 oyununda da insanların arasında olan mücadele ön planda. Tıkırdayanlara yeni hastalıklılar eklenmiş. Hem insanlarla hem de tıkırdayanlar ile mücadele etmeye hazır mısınız?

Oyun PlayStation 4 için çıkışını yapacak. Şahsi kanaatim oyunun PlayStation 4’den 5’e geçiş döneminde geleceği yönündeydi. Ama Sony bizleri şaşırttı. 2020 yılının ilk çeyreğinde oyunun geleceği açıklandı. Sadece 5 ay gibi bir süre sonra oyun çıkışı yapacak.

Oyun PlayStation 4 özel olarak 21 Şubat 2020 tarihinde çıkışını yapacak. Türk oyuncular için de özel bir müjde ile geliyor. Hep Türkçe dublaj hemde Türkçe altyazı seçeneği ile çıkışını yapacak.

TLoU Part II Fragman

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!