Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

The Division 2, New York Şehrine Geri Dönüyor

Ubisoft büyük ümitler ile serinin devam oyunu olan The Division 2’yi çıkardı. Ama oyun istenilen başarıyı sağlayamadı. Bunu Ubisoft’un yaptığı açıklamalar ile birlikte anlamış olduk ama Ubisoft tarafı ümidini oyundan kesmiş değil. Oyunu tekrar popüler hale getirmek için kolları sıvadılar. Paylaşılan 2. sezon planları ile birlikte The Division 2 oyunun şekli değişecek gibi duruyor. Aynı zamanda bu oyun, yapımın geleceğini de belirleyecek yapımlardan birisi olacak. Gelelim 2. sezon ve ilk yıl dönümü planlarının ne olduğuna. İlk olarak The Division 2 New York şehrine geri dönüyor. Bu haber bile serinin hayranlarını sevindirmeye yetecek haberlerden birisi. Ama biz diğer detaylarına da bir göz atalım isterseniz. Fragmanı izledikten sonra;

The Division 2 Warlords of New York

Bir genişleme paketi olarak gelecek olan bu yapım ile birlikte oyuna yeni bir hikaye modu eklenecek. Genişleme paketi içerisinde yeni özellikler ile geliyor. İlk olarak The Division 2 New York şehrinde geçecek olan hikayeye bir göz atalım. Gelecek hikaye ile birlikte oyuna yeni mekanikler de eklenecek.

Hikaye

Hikaye olarak The Division’a ihanet etmiş ajanların peşlerine düşeceğiz. Manhattan’da bulunan eski bir Dark Zone’da geçecek. Dark Zone bir fırtınanın ardından yerle bir olması, eski bir Division ajanı olan Aaron Keener’ın işine gelmiş. Arkadaşlarına ihanet eden Keener, burada kurduğu üs ile birlikte insanlığı tehdit ediyor. Bizlerin amacıda bu oluşumu yerle bir etmek olacak. Bir eski dostlar arasında geçecek olan savaşa tanık olacağız.

Warlords of New York genişleme paketi ile birlikte oyuna bir de yeni özellik eklenecek. Bu özellik ise oyunda öldürdüğünüz ajanların özelliklerinizi almanızı sağlayacak. Bu aldığınız özellikleri de bu sayede kullanabileceksiniz.

Hikaye ve yeni mekanikler ile ilgili olarak paylaşılan detaylar bu şekilde sıralanıyor aslında. Tabi tüm detayları oyun çıkınca daha iyi anlayacağız. Aslında gelen genişleme paketi oyuncuların tepkilerini ölçecekleri bir yapımda olacak. Bunun sebebi The Division 2’de oyunun gidişatını değiştirmek istiyorlar. Ama Lionel Le Dain tarafından net bir açıklama gelmedi. Sadece işimizi odaklanmak istiyoruz diye durum geçiştirildi. Ama oyunun ekosisteminde bir değişikliğe gitmeyi planlıyorlar. En azından aldıkları geri dönüşe göre karşımıza yeni bir sistem gelebilir. Serinin hayranları tetikte olsunlar.

Çıkış Tarihi ve Fiyat

The Division 2 New York macerası 3 Mart 2020 tarihinde başlayacak. Warlords of New York adı ile çıkışını yapacak olan paket Uplay üzerinden 135 TL gibi bir fiyata ön siparişe açılmış durumda. Bunun haricinde oyuna bir de her 3 ayda bir yeni sezon güncellemesi gelecek. Oyun sezon sistemine geçişini yapacak. Bu durumda direkt olarak battle pass sisteminin oyuna geleceğini gösteriyor. Oyuna 3 ayda bir yeni sezon ve bu sezonlara özel etkinlikler ve ödüller gelecek. Gelecek olan bu battle pass sistemi, Apparel Cache sistemine bir etkide bulunmayacak. Apparel Cache sistemi değişmeden kullanılmaya devam edecek.

Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizleri Takip Etmeyi Unutmayın 😀

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!