Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

The Callisto Protocol Hikayesi Kendisine Ait Evrende Geçecek, PUBG Evreninden Ayrıldı

The Game Awards 2020 yılında The Callisto Protocol adında yeni bir oyun duyuruldu. Oyun duyurulduğu zaman ilk detaylar da paylaşıldı. Paylaşılan detaylar arasında oyunun evreninin PUBG evreninde geçeceği açıklanmıştı ama bu durum değişti. Peki The Callisto Protocol ve PUBG evrenleri ile bağlantı ne diye düşünüyorsanız onunda cevabını vermeye çalışacağız.

The Callisto Protocol oyununu geliştiren Striking Distance ekibi PUBG’nin de yapımcısı olan PUBG Corp. tarafından 2019 yılında kuruldu. Bu stüdyonun amacı ise PUBG evreninde geçecek oyunlar üretmekti. Bu oyunlar arasında The Callisto Protocol’ün ilk yapımlardan birisi olacaktı ama karar değişti.

Glen Schofield’ın yaptığı açıklama sonrasında evren değişti: “The Callisto Game kendi hikayesine ve dünyasına sahip. Artık PUBG evreninde geçmiyor. İlk başlarda PUBG zaman çizgisinin bir parçasıydı ama sonradan kendi dünyasına sahip oldu. PUBG harika bir oyun ve hayranlar için hala daha birkaç ufak sürprizimiz var. Ama The Callisto Protocol’ün kendi dünyasına, hikayesine ve evrenine sahip.” şeklinde bir açıklamada bulundu.

Artık oyun kendisine ait bir hikayeye hemde evrene sahip olacak. Dead Space tarzında bir oyunun ortaya çıkmasını bekliyoruz. Çünkü Glen Schofield Dead Space’in yaratıcısı ve Sledgehammer Games ve Visceral Games’in eski patronu. Yeni oyununu merakla bekliyoruz.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel