Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

The Batman Filminin Kesilmemiş Versiyonu Dört Saat Sürüyor

Matt Reeves tarafından yönetilen The Batman filminden yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Bu sefer filmin süresi ile ilgili olarak bazı detaylar gün yüzüne çıktı. Bildiğiniz gibi DC çizgi roman uyarlamalarında filmlerin sürelerine çok dikkat edilmiyor. Zack Synder’ın Justice League’ini örnek olarak verebiliriz. DC/WB ortaklığında çıkan filmlerde uzunluk algısı biraz farklı.

Matt Reeves’de The Batman filmi için aynısını yaptı diyebiliriz. Çünkü The Batman filmi dört saatlik bir versiyona sahipmiş. Seçilmiş bir kitleye yapılan test gösterimi sırasında 4 saatli bir versiyon izletilmiş.

Bu versiyon kesilmemiş sahnelerden oluşuyor. The Batman filmi en uzun Batman solo filmi olma özelliği taşıyacak. Film çıktığı zaman 2 saat 55 dakikalık bir süreye sahip olacak. Yani film 1 saat kesilmiş şekilde çıkışını yapacak. Kesilmiş olan sahneler daha sonradan gösterilir mi henüz bilmiyoruz.

Belki Matt Reeves Cut olarak yayınlanabilir veya Blu-Ray için falan özel olabilir 4 Mart tarihinde göreceğiz. 4 Mart’ta The Batman 2 saat 55 dakika olarak vizyonda olacak.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!