Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Tetris Battle Royale Mobil Cihazlara Geliyor

Mobil cihazlar için yeni bir battle royale oyunu daha geliştiriliyor. Bu sefer yeni gelecek olan yapım çoğumuzun en az bir kere oynadığı Tetris’e özel olarak gelecek. Mobil cihazlar için çıkışını gerçekleştirecek olan Tetris Battle Royale oyunu Tetris Royale adı ile çıkışını gerçekleştirecek.

Bu tür daha önce Arika tarafından Nintendo Switch için geliştirildi. Ama oyuncular tarafından ilk aşamada gülünç olarak karşılandı. Daha sonra ise oyuncular arasında popülerliği arttı ve sevilen bir yapım olmayı başardı. Daha sonra ise oyun diğer platformlar için çıkışını gerçekleştirmeyip tarihin sayfalarında yerini alacakken. Legendary: Game of Heroes’un yapımcısı olan N3TWORK, The Tetris Company Inc. ile iş birliğine giderek oyunu geliştirmeye başladılar.

Tetris Battle Royale


Arika tarafından ise böyle bir hamle nedense gelmedi. Yada daha önce Tetris tarafına böyle bir oyun yapılma isteği bu kadar bekletilme sebebi acaba neydi. Ama N3TWORK şimdi bir battle royale Tetris ile karşımıza geliyor.

Tetris Royale oyunu klasik Tetris oyununa modlar eklenerek oynanacak bir yapım olarak oyunculara sunulacak. 100 kişiye kadar ortak oynayabileceğimiz modlar olacak. Binlerce oyuncunun katılacağı günlük turnuvalara ve solo Marathan moduna kadar farklı modlar bulunacak.

Bunlara ek olarak günlük görevlerden elde edilen paralar ile 100 kişilik battle royale modunda kullanılacak olan güçlendirmeler satın alınacak ve haftalık lider tablosuna girmeye çalışacaksınız.

N3TWORK ve Tetris arasında uzun yıllar sürecek olan bir anlaşma sağlandı. Tetris Royale oyunundan sonra Tetris içerikli farklı yapımlar da N3TWORK tarafından göreceğiz gibi gözüküyor.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel