Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Tell Me Why Çıkış Tarihi Açıklandı

Tell Me Why oyunu hakkında yeni detaylar açıklandı. Xbox Game Showcase etkinliği sırasında gösterilen fragmanlardan birisi de Tell Me Why’ın oldu. Dontnod tarafından geliştirilen oyun üç bölüm şeklinde yayınlacak. Tell Me Why oyununun ilk bölümünün çıkış tarihi de etkinlik sırasında açıklandı. Oyun çıkışını Xbox One ve PC için gerçekleştirecek. PC tarafında hem Windows Store’da hemde Steam’da satışa sunulacak.

Tell Me Why Xbox Game Showcase Fragmanı

Tell Me Why çıkış tarihi 27 Ağustos olarak açıklandı. Oyunun ilk bölüm hikayesi Alaska’da geçecek. İki kardeşim hikayesine yakından bakacağız. Bu arada Tell Me Why’ın geliştiricileri aynı zamanda Life is Strange oyunun da geliştiricileri. Yine hikaye odaklı bir oyun olarak çıkışını yapacak. İki kardeşin Alaska’da evlerine dönüşleri ile başlayan maceraları karşımızda olacak. Hem geçmişten hemde günümüzden bir hikaye yapısı karşımızda olacak.

Tell Me Why’ın dikkat çeken oyunlardan olmasının sebebi ana karakterin trans bir birey olması. Oyun dünyasında çok gördüğümüz bir durum değil. Tell Me Why’da oynanabilir ana karaterlerden birisi trans bir birey. O özelliği ile de oyun dikkatleri üzerine çekmişti.

Diğer bölümler hakkında henüz detaylar açıklanmadı. İlerleyen bir zaman içerisinde daha fazla detay gelecektir. Oyunun yakında oynanış videosunun da yayınlanmasını bekliyoruz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!