Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Taipei Game Show, Corona Virüsü Tehlikesinden Ertelendi

Son dönemlerde ortaya çıkmış ve tehlikeli bir virüs olarak Çin’de ortaya çıkmış olan Corona virüsü ile dünyayı etkilemeye devam ediyor. Virüs dolayısı ile Çin’de bir bölge karantina altına alındı. Bu gelişmelerden sonra ise etkinli ve fuar yapacak olanlar daha temkinli olmaya başladı. Özellikle Çin ve çevresinde gerçekleşecek olan etkinliklerde iptaller ve erteleme haberleri başladı. Taipei Game Show corona virüsü tehlikesi yüzünden ertelenen bir diğer fuar oldu. Tayvan’da düzenlenecek olan etkinlik yaz aylarında bilinmeyen bir tarihe ertelendi.

Taipei Game Show, corona virüsü tehlikesinden dolayı ertelenmesinde yatan ana sebeplerden birisi de 9. vakanın görülmüş olması oldu. Virüs daha fazla ciddiyet kazandığı için etkinlik ertelendi. İnsanların sağlıkları daha önemli olduğu için bilinmeyen bir tarihe ertelendi. Ertelenme haberi gelmeden önce de etkinlik sırasında, gelecek olan katılımcılar özenle kontrol edilip, maske takılması istenecekti. Aslında ortaya çıkan virüs ile birlikte katılımcılar da geri plana atlamaya başladı. O yüzden de etkinliğin ertelenmesi sürpriz olmadı. Dediğimiz gibi yaz aylarında bilinmeyen bir tarihe ertelendi.

Taipei Game Show Gerçekleşseydi

Eğer etkinlik gerçekleşseydi Sony’nin etkinliğe iyi hazırlandığını biliyoruz. Aynı zamanda 20’den fazla fragman etkilikte gösterilecekti. Bunlar ile birlikte From Software tarafından geliştirilen Elden Ring ile ilgili detaylar paylaşılacaktı. Yapılacak olan etkinlik oyun dünyası için yeni fragmanların durağı olacaktı. Ama dünyayı meşgul eden corona virüsü oyun dünyasını da etkilemeyi başardı.

Corona virüsü ile ilgili olarak çalışmalar artmaya başladı. Umarız kısa süre içerisinde tedavisi bulunur. İnsan sağlığı tüm durumlardan daha önemli bir nokta.

Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizleri Takip Etmeyi Unutmayın

Twitter

Facebook

Pinterest

LinkedIn

Reddit

Youtube

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!