Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Super Mario’nun da Artık Battle Royale Modu Var

Super Mario’da artık battle royale furyasına katıldı. Klasikleşmiş olan Super Mario Bros. oyununa bir mod yapımcısı battle royale modunu getirdi. Bunun ile birlikte battle royale sahip olması en son beklenen Super Mario’nun da battle royale modu oldu. Mod yapımcısı Super Mario’yu “Mario Royale’e” dönüştürmeyi başardı.

InfernoPlus tarafından geliştirilen bu Mario Royale modu her tarayıcı üzerinde çalıştırılabilir hale getirildi. Aynı zamanda bedava olan oyunu site üzerinden oynamak mümkün hale getirildi.

Super Mario için geliştirilen battle royale modu bildiğimiz battle royale oyunlarından biraz farklı. 99 kişinin aynı anda oynayabileceği bir oyun modu aslında. Kendine has dinamikleri bulunan bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Super Mario’nun battle royale modu oldukça eğlenceli gözüküyor.

Yayınlanan tanıtım videosunu izleyelim sonra nasıl bir tarz battle royale olduğuna değinelim.

Mario Royale

Oyunda bulunan amacınız 99 kişi ile birlikte sona ulaşmaya çalışmak. Bowser’ı yenen ilk kişi oyunu kazanıyor. Aynı anda 99 kişi ile birlikte yoğun bir rekabet içerisinde olacaksınız.

Mario Royale

Oyun ile ilgili olarak ilk bilmeniz gereken şart oyunlarda bulunan geliştirmeler sadece 1 kişiye gidiyor. Buda rekabeti arttıran bir özellik. Oyunda geliştirmelerin bulunduğu bloklara ilk ulaşmak çok büyük önem kazanıyor.

Bildiğiniz gibi Super Mario’da fiziksel olarak oyuna etkiniz bulunmuyor. Fiziksel olarak diğer oyunculara etkimiz bulunmuyorken diğer oyuncuları nasıl eleyeğiz? Koopa kabuklarını iterek diğer oyuncuları elemeye çalışacaksınız. Yada özel güçlendirmeleri kullanarak diğer oyuncuları elemeniz gerekecek. Örnek olarak da sizlere Yıldız güçlendirmesini söyleyebiliriz. Yıldız güçlendirmesine sahip olunca dokunduğunuz oyuncuları eleyebilirsiniz.

Eğlenceli ve farklı bir konsept ile karşımıza gelen bu oyundan henüz Nintendo’nun haberi yok. Nintendo bu tarz 3. parti yazılımlardan hoşlanmıyor. Sizler de oyunu deneyimlemek istiyorsanız eğer Ninrendo tarafından site kapatılmadan bir deneyin deriz.

Super “Mario Royale” modunu deneyin deriz. 99 kişi arasında ilk Bowser’ı yenen kazanacak. Super Mario’nun battle royale modu hem nostaljik olacak hem de rekabeti yüksek olacak.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!