Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Street Fighter Yapımcısı Yoshinori Ono 30 Yıl Sonra Capcom’dan Ayrılıyor

Street Fighter yapımcısı olan Yoshinori Ono Twitter üzerinden bazı tweetler attı. Atılan bu tweetler ile birlikte Yoshinori Ono 30 yıl aradan sonra Capcom’dan istifa edeceğini açıkladı. İlk olarak tweetlerine COVID-19 süreci ile başladı. Daha sonra ise istifa tweetleri ile devam etti. Yakında Capcom’a istifasını verecek.

Ono, “Uzun zamandır Street Fighter markasıyla birlikteyim, iyi zamanlar, kötü zamanlar ve hatta var olmayan zamanlar yaşıyorum.” dedi.

“Street Fighter markasındaki tüm faaliyetler yeniden gün ışığına çıkarken ve canlılığını artırırken, özellikle son on yılda markaya sıcak ve nazik destek veren oyunculara gönülden minnettarım.”

“Ve şimdi, Capcom’da neredeyse 30 yıl hizmet verdikten sonra, bu yaz şirketten ayrılıyorum. Bu, Capcom’un Street Fighter da dahil olmak üzere çeşitli oyunlarının marka yöneticisi olarak görevimden istifa edeceğim anlamına geliyor. “

“Yeni nesil Capcom personeli, Street Fighter markasıyla ilgilenmeye ve World Warriors’a liderlik etmeye devam edecek. Ve Street Fighter’ı olağanüstü hale getirmeye devam edeceklerine inanıyorum. Yeni Street Fighter markasını ve bir dahaki sefere sıradan oyunculardan biri olarak nasıl genişletileceğini görmek için sabırsızlanıyorum. “

Ono, kariyerine, Street Fighter Alpha 3’te ses yöneticisi olarak çalışmaya başlamadan önce, müzik bestecisi olarak orijinal PlayStation için Mega Man: Battle & Chase’de çalışarak Capcom’da başladı. Devil May Cry, Onimusha, Resident Evil: Outbreak ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok oyunda yardım etmeye devam etti. Street Fighter IV ve Street Fighter V’deki çalışmalarında hızla hayranlarından biri oldu.

Capcom Street Fighter serisi için yeni bir isim alacak. Bakalım bundan sonra seri nasıl bir ivme ile gelişmeye devam edecek.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel